כיורים

כיור מטבח או כיור אמבטיה הינו פריט מרכזי בעיצוב אותו החלל ובכך שימת דגש על כיור מרשים, יפה וייחודי משדרג בכמה רמות את החוויה של כל חדר אמבטיה או מטבח. כל המעצבים בעולם שרוצים לעצב חדר אמבטיה או מטבח בסטנדרטים גבוהים עושים שימוש כיום בכיורי קוריאן מהסיבה הפשוטה שחומר הקוריאן כבר לכל הדעות חומר הכי סטרילי וקל לעבוד איתו להתאמה עיצובית של הכיור לכל גודל וצורה. חדרי שירותים במסעדות ועסקים נוטים גם לשים כיורי קוריאן פריסטנדינג עם עיצוב בהתאמה אישית על פי השפה העיצובית של המסעדה או העסק. מומלץ ביותר לזוגות בעלי חדר אמבטיה מרווח לשים כיור כפול מעוצב קוריאן המתאים לשימוש זוגי.

איך לבחור כיורים ?

בחירת כיורים לאמבטיה או למטבח היא שאלה מרכזית של עיצוב ופרקטיות כאחד. לפני שבוחרים כיור לאמבטיה חשוב להכיר את סוגי הכיורים הקיימים היום בשוק. בעבר בחירתו הייתה פונקציונאלית בלבד אך כיום כיורים הינם ללא ספק אמירה עיצובית.

כיורים שקועים נחשבים כיום לסטנדרטי בארץ, מונח בגובה השיש וגורפים את המים לתוכו. כיור פריסטנדינג הוא כזה שכשמו כן, עומד באופן חופשי ולא מחובר לשיש או קיר אלא צמוד לרצפה. משתמשים בו בדרך כלל לחדרי שירותים בהם המראה הוא השיקול המרכזי ולא האפשרויות לאחסון או נוחיות הניקוי.

כיורים למטבח

כיורי מטבח גדולים ומרשימים הינם כבר נחלתם של חובבי הבישול המתקדמים בלבד אלא פריט חובה לכל מטבח, הרי הפעילות סביב כיור המטבח הינה יומיומית והרבה שעות ביום. חשוב מאוד לדאוג לכיורים עמוקים, מחומר חזק  שלא נשרט, כמו כיורי קוריאן שכיום מבוקשים ביותר לכל מטבח בסטנדרט גבוה. כיורים מקוריאן למטבח יהיו בדרך כלל בהתקנה נמוכה צמודה לשיש על מנת שיהיה אפשר לנקות אותו בקלות ובמהירות. משטחי קוריאן נוחים לשימוש בכיורי מטבח משום שהם עשוים מחומרים עמידים, חזקים, נעימים למגע וקל לחידוש וניקוי באמצעות ליטוש פשוט. משטחי קוריאן מוצעים בגוונים וטקסטורות רבות שמאפשרית גם תמרון עיצובי חופשי על פי השפה העיצובית של חלל החדר.

בואו להתפנק בכיורים מקוריאן לאמבטיה ולמטבח שלכם,מתוך מגוון אדיר של כיורים בכל הצורות והמינים הניתנים לעיצוב בהתאמה אישית חופשית וייחודית!

כיור קוריאן

לקבלת ייעוץ מקצועי, חייגו: 09-7719-626

או השאירו כאן פרטים ואנחנו נחזור אליכם מיד: