איטום גגות בקיץ

לאורך שנים ארוכות נעשה ניסיון למצוא את שיטת איטום גגות הטובה ביותר, זאת אשר בידה להחזיק למשך תקופה ארוכה ולעמוד בתנאי מזג אוויר משתנים (במיוחד בתנאי מזג הישראלי מדובר באתגר של ממש). במשך שנים שיטת האיטום הנפוצה (ולמעשה, היחידה) בעולם הייתה באמצעות זפת. השימוש ביריעות ביטומניות חולל לא פחות מאשר מהפכה של ממש בעולם האיטום. בעוד שיטה זו אינה מתאימה לכל אתגר איטום, חשוב לציין כי כאשר כן נמצאת כמתאימה, ללא ספק טכניקה זו היא הבחירה המתאימה ביותר. מן היתרונות הבולטים ביותר בשימוש ביריעות אלו, נמצאת העובדה כי בשימוש ביריעות אלה ניתן להבטיח איטום מוצלח לתקופה של עד עשרים שנים.

איטום באמצעות יריעות ביטומניות

כשמן כן הן, יריעות ביטומניות מיוצרות מחומר בשם "ביטומן", הנוצר מזיקוק של נפט גולמי, אשר בתוספת עם חומרים נוספים הופך לחומר בעל עמידות גבוהה מאוד, חסין לחלוטין למים ורטיבות, אך עם זאת גמיש ביותר. אופן השימוש ביריעות פשוט, וכולל פריסתן על הגג והלחמתן לתשתית הבטון שעל הגג בטכניקה ייחודית. לא לחינם טכניקה זו נחשבת לאהודה בקרב העוסקים במלאכת איטום המאתגרת, זאת בהתחשב במספר יתרונות משמעותיים:

  • עבודת האיטום באמצעות יריעות אלו הינה קלה ומהירה לעומת טכניקות חלופיות.
  • מלאכת האיטום הסתיימה? מעולה! לאחר סיום העבודה אין צורך להמתין להתייבשות, כפי שנדרש בעבודות איטום בטכניקות חלופיות.
  • יריעות אלו מתאימות באופן מיוחד לאיטום משטחים גדולים כדוגמת מרפסות או שטחים מרוצפים. על מנת להקטין ככל הניתן את הסיכוי לעבודת איטום שאינה מקסימלית, מומלץ לעשות ביריעות שימוש בגגות ובמשטחים ישרים ונטולי שיפועים.

איטום בהזרקה

קבוצת לסרימתמחה גם בהליך הנקרא איטום שלילי בהזרקות, בו נעשה שימוש כאשר אין אפשרות לבצע איטום חיצוני (לרב בעקבות פגם באיטום), לדוגמא במבנים תת-קרקעיים או מבנים ישנים. בהליך מסוג זה מוזרק חומר בשם "פוליאורטן נוזלי" אל החריצים הנושאים בבעיית הרטיבות. אותו חומר מתנפח ומתקשה כאשר מגיע במגע עם מים, בכך ממלא את החריץ, אוטם את הסדק ומונע את בעיית הרטיבות הקיימת. בנוסף לפוליאורטן, ניתן לבצע הזרקה של חומרים נוספים (צמנטיים, אקריליים ונוספים). על בעל המקצוע הנבחר לביצוע המלאכה מצויה החובה לעשות שימוש בחומר המתאים על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

השירות והניסיון שלנו

"קבוצת לסרי" הוקמה בשנת 1974, ומציעה מגוון גדול של פתרונות איטום ובידוד ייחודיים כבר מעל ל-40 שנים. הקבוצה הינה בבעלותו של מר יובל לסרי, שהינו קבלן איטום המחזיק בהסמכה נדרשת בחוק מידי מכון התקנים. הקבוצה מציעה מגוון רחב של פתרונות איטום ובהם שימוש ביריעות ביטומניות, איטום התזה, איטום בהזרקה, זיפות גגות בזפת חמה ולאזורים הנמצאים בגובה – אף פתרונות איטום בסנפלינג.

קבוצת לסרי פועלת תחת הסטנדרטים הגבוהים בשוק, תוך התחייבות לרמות שירות, אמינות ואיכות גבוהות וכאלה שאינן מתפשרות. אנו מתחייבים ללוות את הלקוח בכל שלבי ההליך, החל מרגע ההכרות ועד לסיום העבודה לשביעות רצונו המלאה. קבוצת לסרי מתחייבת לפעול תחת הסטנדרטים המחמירים ביותר בשוק, לצד העסקה בלעדית של עובדים מקצועיים הנושאים במלוא האישורים הנדרשים כחוק.