שינוי קטן יכול לעורר שינוי גדול

חשוב לכם להעלות את ערך הדירה ליום שבו תרצו למכור אותה?שיפוץ הוא חלק מהעניין. בין אם תחליטו להוסיף מרפסת נוספת, בין אם תבחרו להרחיב את החדר, להוסיף מערכת חשמלית חכמה, להחליף את המטבח, להחליף את הריצוף, להוסיף חימום תת רצפתי, לשפץ את הבניין כולו, להוסיף מעלית - כל דבר קטנטן יאפשר לדירה להעלות את ערכה, לשפר את יופייה ולגרום לתחושה טובה לכל באי הבית. ללא ספק, כל שדרוג יגרום לכם להתחדשות ולהתרגשות. אי אפשר לדעת מה צופן העתיד, בין אם תבחרו למכור את הדירה בין אם לא, בחרו אלמנט קטן לשינוי ופעלו לשפצור הבית כך שיהיה במיטבו.

 

חימום תת רצפתי – טרנד לשדרוג הדירה

כצפוי, חימום תת רצפתי הוא אחד האלמנטים האטרקטיביים שיאפשרו לערך הדירה שלכם לעלות. החימום התת רצפתי כשמו כן הוא, מחמם את הרצפה באמצעות מערכת מתקדמת ונסתרת של צינורות וגופי חימום הנמצאים לפני הריצוף בשכבת בידוד תרמי. הסקה מרכזית מאפשרת למים להתחמם ולחמם את המשטח כולו, כך שכל אורח וכל אדם שיסתובב בדירה המחוממת לא ירצה לעזוב אותה אל הקור שמחכה בחוץ. 

 

שדרוג נוסף בדמות המטבח

המטבח הוא המקום הביתי שכולם אוהבים לאהוב, הן המבשלים הן הסועדים, לכן הוא עיקר הבית וצריך להיות מושקע כהלכה. מי שחשוב לו להעלות את ערך הדירה ליום שבו ירצה למכור אותה, מוטב שישקיע במטבח, זה אחד החללים שאנשים מתייחסים אליו בתשומת לב יתרה. מי שלא חושב על מכירת הבית, אבל רוצה לשפץ את הבית לנוחיותו, מוטב שיחשוב על שיפוץ המטבח – מקור האוכל וההנאה הצרופה של החיים.

 

הטרנד שכבר כבש את כולם

אחד החומרים המובילים בתחום עיצוב המטבח הוא קוריאן. חברת דופונט אחראית על הטרנד שכבר כבש את כולם. מדובר במשטח ציפוי קשיח שאינו חודר לנוזלים, לאדים ולחום, לכן גם שפים רבים מאמצים אותו לחיקם. ללא ספק, קוריאן הוא חומר גלם המושלם למטבחים. ניתן לעצב אותו בצורות שונות, ובזכותו להפוך כל מטבח למודרני, יפהפה וייחודי. בצבעו הלבן ישלים את המראה האסתטי של המטבח ויעניק לו נופך מבריק ומזמין. עמידותו הבלתי מתפשרת מאפשרת לצבע להישמר, אפשר להשיגו בעובי שונה, כך שיתאים לכל סוגי המשטחים. בקיצור, שלמות בהתגלמותה. עיצוב המטבח באמצעות משטחי קוריאן למטבח יאפשרו יופי מושלם, ניקיון, יצירתיות שתיקבע על ידיכם, שילוב חומרים שונים. כך תוכלו לעצב כראות עיניכם כל מטבח המותאם לחללים שונים – קטנים או גדולים.

 

לאחר שבחרתם לשפץ את הבית, ובפרט את המטבח, בחרו את החברה שתנצח על כל המלאכה. רק חברה איכותית, בעלת מוניטין וניסיון תספק לכם איכות ללא פשרה, עיצובים מגוונים ומרהיבים, וחומרי גלם שונים לבחירה. הכל למען עיצוב הדירה והעלאת ערכה.