יש הרבה מה לכתוב על המטבח של הבית, אך עדיין חדר השינה עבור רבים הוא החדר האהוב ביותר, ואין זה מפתיע: בחדר זה אתם מתעוררים אל בוקר חדש המזמן הזדמנויות חדשות, ובחדר זה אתם סוגרים את היום שלכם באווירה עוטפת ומפנקת. במרבית חדרי השינה ניצב גם ארון הבגדים המשרת את בעליו בכל יום. כיום, המגמה העיצובית השלטת ביותר היא לשלב ארונות הזזה המחליפים את ארונות הדלתות הנתפסים כמיושנים ובעיקר כפחות נוחים. מלבד הפונקציונליות הרבה של ארונות עם מנגנון ההזזה, לא ניתן להתעלם גם מהחזות האסתטית שארונות אלו מייצרים. הייתם מאמינים כי ארון ההזזה שלכם יוכל להשפיע בעיצוב על חדר השינה שלכם?

 

ארונות הזזה הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית

לארונות יש נוכחות רבה כך שגם אם רוצים וגם אם לא, הם משפיעים על הנראות הכללית הפועמת בחדר השינה. המשוואה די פשוטה: ארון בעל חזות מרשימה ישפיע לטובה על החדר ויאיר אותו, בעוד ארון שאינו מתכתב עם מונחים של אסתטיקה ואלגנטיות לא רק שלא יתרום לחדר, אלא גם יכול לפגוע בכל האלמנטים המעוצבים המשולבים בחדר. ארונות הזזה הינם ארונות בעלי נראות עדינה ויוקרתית אשר יכולים לשרת כל אזור בבית שלכם, החל ממטבח, סלון וכמובן גם את חדר השינה שלכם על הצד הטוב ביותר. לבחירתכם, אפשרות לבחור בארונות הזזה חלקים ללא כל אלמנט קישוטי, או בארונות עליהם משולבים הדפסים משתנים.

 

אילו יתרונות מעניקים לכם ארונות ההזזה?

כאשר תחליטו לרכוש ארונות הזזה לבית החדש שלכם, חשוב לקחת בחשבון שני מרכיבים מרכזיים: המרכיב העיצובי והמרכיב הפונקציונלי. ארונות הזזה מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אחסון לרבות מגירות, אזור תלייה, פינת נעליים וכמובן מדפים עליהם תוכלו להניח את מוצרי המטבח שלכם או את הבגדים המקופלים. מעבר לכך, הרי שמדובר על חיסכון אדיר במקום בחדר השינה או במטבח שלכם: אם עד היום ארונות הדלתות היו תופסים מקרוב רב מאחר והיה צריך לקחת בחשבון את המרווח הנדרש לפתיחת הדלת, הרי שעם ארונות הזזה אין כל צורך לעשות זאת הודות למנגנון הפתיחה הפועל על הזזת הדלת מצד אל צד. כך, אתם גם מרוויחים עוד מקום בחדר וגם נהנים מנראות סולידית. לשדרוג החוויה, דעו כי ארונות הזזה יכולים להגיע גם עם מנגנון הטריקה השקטה.

 

מחדשים את חדר השינה? עשו זאת עם איש מקצוע

אם החלטתם לעצב מחדש את חדר השינה שלכם, בין היתר עם ארונות הזזה, הרי שזו הזדמנות נפלאה עבורכם לשדרג את נראות החדר בכללותו. מאחר ומלאכת עיצוב חדר השינה מחדש אינה מלאכה שמבצעים חדשות לבקרים, חשוב לעשות אותה עם איש מקצוע מוביל כמו מעצב פנים. עבודה צמודה אל מעצב פנים לא רק חוסכת לכם זמן, אלא שאתם זוכים בראש יצירתי ויד מקצועית שיובילו אתכם לבחירת החומרים האיכותיים ביותר והטרנדים ביותר, תוך התאמה מלאה לצרכים שלכם על פי אופי החדר. החלום הפועם בלבכם, יכול להפוך למציאות.