אם פעם היה עליכם לחבור אל צוות של אנשי מקצוע כדי לקבל טיפים לעיצוב הבית, הרי שכיום אתם יכולים לעשות זאת לגמרי לבד הודות למידע הנגיש לכם דרך מגזינים וגם באמצעות הרשת המקוונת. לפניכם, מדריך מקוצר לעיצוב הבית שלכם עם עם דרכים מרשימות לעצב את החללים המרכזיים בבית שלכם: המטבח, חדר הרחצה ואף תמיכה של נפחות בכל הקשור לחזות הבית מבחוץ ומבפנים.

 

משקיעים בלב הבית: המטבח שלכם

גם אם אתם חובבי בישול וגם אם לא, המטבח הוא לב לבו של הבית שלכם. מעבר לכך שמדובר על חלל שהתנועה בו רבה בכל שעות היום מצד כל בני הבית, הרי שהוא גם חלל משפחתי מאד שמלכד את כולכם. לא משנה עד כמה המטבח שרכשתם מעוצב ומתקדם, עדיין נדרשת מעטפת חמימה שתעניק את הטון הסופי למטבח שלכם. איך תוכלו לעשות זאת? באמצעות חיפויים שונים של אבן או עץ שיעניקו למטבח מראה יוקרתי ועדכני. מלבד שיטת החיפויים היעילה, תוכלו לשלב גם את משטחי הקוריאן שכיום השימוש בהם נרחב – החל מהמטבח ועד חדר הרחצה שלכם. השילוב בין חומר חזק ובין נראות יוצאת מן הכלל, הופך את המשטחים לבחירה של מעצבי הפנים והלקוחות גם יחד.

 

בכל בוקר וערב – חדר הרחצה שלכם

חדר הרחצה שלכם הוא המקום בו אתם מתרעננים ואפשר לומר שממנו אתם יוצאים אל יום העבודה שלכם וממנו אתם יוצאים בערב אל שינת הלילה שלכם. השקעה בחדר הרחצה נראית לעתים למעטים ככזו שהינה פחות נחוצה, אך בפועל דווקא בחדר הנקשר עם ניקיון, רענון ופינוק, כדאי להשקיע. את חדרי הרחצה כיום נהוג לעצב ולשדרג גם כן באמצעות משטחי הקוריאן שהינם משטחי ציפוי חזקים וקשיחים ואף בלתי חדירים. למעשה, עם עיצוב חדר האמבט שלכם באמצעות משטחים אלו אתם נהנים מכל העולמות: גם מחוזק והשקעה לטווח הארוך, וגם מנראות יוקרתית ומוקפדת.

 

עבודת נפחות המשתלבת בחללים שונים בבית

מלאכת עיצוב הבית שלכם לא נגמרת כאן ויכולה להמשיך הלאה אל אזורים נוספים בבית. בעוד ישנם אזורים אותם אתם משדרגים ומעצבים לטובת שיפור חזות הבית שלכם, גם ישנם החללים שבהם אתם משקיעים לטובת תחושת הבטחון שלכם אך מקבלים בנוסף גם טון עיצובי מרשים. כך לדומא עם הסורגים: הם מעניקים לכם ראש שקט ושקט נפשי גם מפני פורצים, והם גם מגנים על ילדכם מפני סקרנותם. בנוסף, סורגים מעוצבים תורמים לנראות הבית שלכם כלפי חוץ והופכים אותו לפנינה ייחודית ובולטת בשכונת המגורים שלכם. את עבודת הנפחות של הסורגים תוכלו לקבל מחברת א.י.ל ייצור והתקנת סורגים לבית. כמו כן, אם אתם גרים בבית דו קומתי, תוכלו ליהנות מתמיכה עיצובית נוספת הודות למעקות שיכולים להגיע בעיצובים שונים ומגוונים בהתאם לאווירה שתרצו ליצוק בבית החלומות שלכם.