שיש קוריאן הוא למעשה שיש סינטטי הנחשב לאחד מסוגי השיש הנפוצים ביותר בישראל אחרי שיש אבן קיסר שאף הוא נמנה על קטגוריית השיש הסינטטי. שיש הקוריאן מגיע במגוון רחב של טקסטורות וגוונים ובכך הוא מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם להתאים הגוון והטקסטורה המועדפים עליכם ביותר לעיצוב הכללי של המטבח. כמו כן, שיש קוריאן הנמה על סוגי השיש הסינטטיים משמש כמשטח עבודה אופטימאלי לצרכי העבודה היומיומית בשטח המטבח בכל מטבח ישראלי ממוצע, כאשר בניגוד למשטחי שיש אחרים שאינם סינטטיים, שיש קוריאן מתנקה ביעילות ובמהירות ללא מאמצים מיוחדים.

שילובים מיוחדים של שיש קוריאן בסביבת המטבח המודרני

היצע הגוונים והטקסטורות של משטחי הקוריאן השונים העומדים לרשותכם, מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מהתאמה עיצובית מרשימה בין הסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר של גוף המטבח לבין צבע הקוריאן וטקסטורת הקוריאן בה בחרתם. השילוב העיצובי יכול להשתלב באופן כללי בסביבת המטבח המודרני וזאת במסגרת התאמתו של גוון משטח השיש גם לסוגי וגוון אריחי החיפוי, גוון הכיריים ואפילו סוג הכיור אותו תתקינו במטבחכם המעוצב.

קוריאן למטבח בשילוב ארונות הזזה עם מראה

ארונות הזזה מעוצבים בגוף המטבח הפכו בשנים האחרונות לאחד מהטרדנים המובילים ביותר בכל הנוגע לעיצוב סביבת המטבח. ארונות הזזה בגוף המטבח יכולים לשלב בתוכם מראה מעוצבת המיוצרת מזכוכית מחוסמת שעל גביה מודפסים עיטורים שונים "הקולעים בול" להעדפות הטעם האישיות שלכם לעיצוב המטבח.

הצבת משטחי קוריאן למטבח בגוון דומיננטי עד רמת שקיפות כהה, היא למעשה חלופה עיצובית דרמטית ומרשימה ביותר בכל אותם מטבחים בהם בחרתם להתקין ארונות הזזה מעוצבים עם מראה מודפסת. השילוב בין הגוון הדומיננטי של משטח השיש בהשתקפות התמידית של סביבת המטבח כאשר היא מסנכרנת עם ארונות הזזה עם מראה מודפסת או משולבת עם זכוכית, יכול לשדרג עבורכם בעשרות מונים את סביבת המטבח ולהעניק לכם מימד חדש של עיצוב.

מגוון רחב של פתרונות אחסון פונקציונאליים מבלי לוותר על נראות וייחודיות המטבח

ארונות מטבח חדשים ומעוצבים המשלבים בתוכם בין היתר ארונות הזזה מעוצבים, מאפשרים לכם ליהנות גם מפתרונות אחסון פונקציונאליים וחדשניים שכל אחד מהם מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב גוף המטבח בכללותו. מגירות נשלפות, סלסלות אחסון מובנות ופינתיות ואמצעי אחסון נוספים העומדים לרשותכם בכל גוף מטבח מודרני, מאפשר לכם "לנצל" עד תום את פתרונות האחסון השונים הממתינים לכם בתוכו וכל זאת מבלי לוותר על נראות וייחודיות המטבח כאשר הוא במצב סגור.

יחד עם כל המובא לעיל, חשוב לנו לציין ולהבהיר שבחירת שיש כמשטח עבודה בסביבת המטבח, הינה פעולה מקצועית אותה ממומלץ ליישם לאחר היוועצות מוקדמת עם אנשי מקצוע מתחום המטבחים ובהתאם לסוג המטבח המועדף עליכם, סגנון העיצוב, גודלו ומידת השימוש בו ברמה היומיומית.