שנת 2018, הביאה עמה טרנדים ודרכים יצירתיות וחדשות לעיצוב האמבט. אחד מהחומרים שקיבלו תשומת לב ניכרת , הייתה המתכת על כל סוגיה. המראה המטאלי בתוספת של אלמנטים מאבן יגרום לחדר הרחצה להיות מעוצב בטוב טעם.  כיורים ממשטחים חזקים ומרהיבים ביופיים כגון כיורי קוריאן יחד עם משטחי הכיור מאותו החומר, רק יוסיפו יוקרה לחדר הרחצה וכן חיפויי קיר בשילוב של אינטרפוץ לחדר האמבט יקנו את המראה המיוחד והמהודר גם במקלחון. ניתן למצוא ברזי אינטרפוץ בעיצוב מיוחד, מודרני וחדשני בשילוב של כרום יחד עם קוריאן, מה שישלים את המראה ויגרום להרמוניה. יש לציין, כי ברזים מעוצבים ואיכותיים יהיו עמידים בפני נזקים ויעמדו בפני שחיקה ודהייה בשל שימוש עם חומרי הניקוי בתחזוקה השוטפת של חדר הרחצה.

יש לשקול את מיקום הברז מסוג וכן, התאמת אינטרפוץ לחדר האמבט, מתוך מגוון הדגמים הקיימים  צורת הברז, עשויה להשפיע מאוד על סוג הכיור המתאים ויש לבדוק את הברזים השונים כגון הצורות, החומרים, הגדלים והסגנונות. גם ציפוי אמבט בקוריאן כאשר ישנם משטחים הנמצאים לידה בחלק אחד ללא תפאר או חיבור ביניהם. את משטחי הקוריאן בחדר האמבט, ניתן להזמין בעוביים שונים. ברזי נירוסטה, יתאימו לאמבט, יחד עם מוט פינוק שיתאים לאינטרפול באמבטיה למי שמשלב מקלחון יחד עם אמבטיה.

שילוב של קוריאן עם ארונות חדר האמבט, הריצוף והחיפוי

גם בשל העובדה כי משטחי קוריאן הם בעלי מראה מודרני ומשתלבים מצוין בכל סגנון ועיצוב כגון: סגנון כפרי,מודרני או קלאסי, תוכלו לבחור את הגוונים הרצויים והמתאימים לכם לחיפוי הקירות, גווני וסגנון העיצוב של הארונות בחדר האמבט. מדובר על חומר גלם בעל פלטת צבעים רחבה, מה שיאפשר לכם להתאים את המשטחים, גוון האמבטיה והכיור המיוצרים מקוריאן, יחד עם הצבעים שמתכתבים עם סגנון הבית למראה הרמוני ומעוצב יותר.

השילוב של ברזי אינטרפוץ עם משטחים, כיור ואמבט המיוצרים מייצור מיוחד של קוריאן חייב להתאים לסגנון, היות והיום, גם ברזים אלה ניתן למצוא בעיצובים שונים. ייתכן וברז מסוים ימצא חן בעיניכם או הסגנון של האינטרפול, אך תמיד יש לשלב ולהתאים אותם נכון יחד עם שאר האלמנטים הבולטים והשילוב ביניהם בחדר האמבט. אמנם הברזים והאינטרפול הם בעלויות שונות ולכן הבחירה צריכה להתאים גם לתקציב שלכם. בתהליך של עיצוב חדר האמבט, כל פריט יכול להשפיע על השני ולכן ישנן התאמות שונות שיש לבצע אם בחלל ואם על פי הסגנון, הצרכים והנוחות שלכם בחדר האמבט שהוא החדר האינטימי שאמור להיות הכי נוח ונעים לשהייה בחללי הבית.

ליהנות מחלל רחצה נעים מבלי להתפשר על הנוחות

כאשר אתם תעצבו את חדר האמבט שלכם, הדבר הראשון שיש להוות עבורכם  אבני דרך, הינו נוחות בשילוב של עיצוב הרמוני, כך שהאלמנטים ישלימו האחד את השני בכל פינה, מברזי אינטרפוץ ועד משטחי השיש, סוג הכיור, האמבט והמקלחון.  אם חלטתם על עיצוב מודרני של חדר האמבט, ברזים מנירוסטה יתאימו לאווירה, אך אם החלטתם על חדר אמבט בסגנון כפרי או וינטג' כדאי כי תמצאו ברזים בסגנון זה שניתן למצוא באולמות התצוגה של חנויות המשווקות מוצרים סניטאריים. ייעוץ עם המוכרים בחנות, יסייע לכם לבחור במשטחים, בכיורים באמבטיות והבחירה של הברזים שתהיה רק לאחר שבחרתם את שאר המוצרים הסניטאריים והארונות.