עיצוב הבית הוא אומנות לכל דבר ועניין, מדובר באפשרות שלנו לעצב את הבית לפי ראות עינינו ולפי הרצונות והצרכים שלנו ולהפוך את המקום הרגוע והשלו של משפחתנו למקום הרבה יותר נעים והרבה יותר אטרקטיבי. חדר השינה, הסלון, חדר הילדים, המרפסת והשירותים הם חדרים שיש כמעט בכל בית אבל החדר החשוב ביותר והחדר שאנחנו משקיעים בו את רוב המאמצים שלנו בכל הקשור לעיצוב הוא כמובן המטבח. לא הרבה יודעים אבל את רוב הזמן שלנו בבית אנחנו מבלים במטבח ואם הטלוויזיה גם נמצאת במטבח אז חוץ מזמן השינה כמעט כל דבר אנחנו נעשה יהיה במטבח, אפילו משחקים עם הילדים. חידוש ארונות של מטבחים זו אחת הדרכים הטובות ביותר להכניס למטבח אור חדש ולשנות לחלוטין את האווירה. אומנם חשוב מאוד שרהיטי המטבח ומוצרי החשמל במטבח יהיו לטעמכם שכמובן גם הם תורמים מאוד לעיצוב אבל לב ליבו של כל מטבח הוא הארונות ולא תמיד צריך להחליף את הארונות בסכומים גבוהים, לפעמים מספיק לצבוע אותם ולהפוך אותם לחדשים עם הרבה פחות מאמץ והרבה פחות כסף

 צביעת דלתות במטבח – להתאהב בעיצוב כבר מהמבט הראשון


יש המון צבעים והמון אפשרויות שעומדות בפני מי שרוצה להכניס תחושה אחרת ואוירה שונה למטבח שלו אבל בנוסף לצביעת הארונות וחידוש הארונות יש עוד פעולה שהיא בגדר חובה אם באמת רוצים להגיע למטבח המושלם. צביעת דלתות במטבח חשובה לא פחות מצביעת הארונות ובעזרת הפעולה הזו תוכלו להעצים עוד יותר את האווירה והשינוי שאתם רוצים להביא לביתכם. הדלת של המטבח היא למעשה המבט הראשון של שלכם או של האורחים שלכם עם המטבח וברגע שכבר בהתחלה כולכם נחשפים למראה מרהיב אז גם מה שאתם תראו בהמשך יקבל משמעות אחרת לגמרי.

לבחור את החומר הטוב ביותר למטבח שלכם


יש דברים שאפשר להתפשר עליהם ויש דברים שעדיף שלא כי מדובר בהחלטות שיילכו אתכם עוד הרבה מאוד שנים קדימה. שאתם בוחרים את החומרים מהם יהיו עשויים המשטחים, הכיורים, החיפוי בקיר והריהוט עליכם לבחור בחומרים שהם גם נעימים למראה וגם כמובן חזקים ויציבים כדי שלא תצטרכו להתעסק בהחלפה של המטבח בעוד מספר שנים. השילוב המושלם שבין המטבח העשוי מחומרים מבריקים ואיכותיים לבין הארונות והדלתות שנראות ממש כמו חדשות מאפשר לכם להגיע לתוצאה הסופית שהיא המטבח שתמיד חלמתם עליו. בדומה לבחירת המטבח עצמו גם כאשר זה מגיע להחלטה לצבוע את הארונות והדלתות במטבח אתם חייבים לעשות זאת עם חברת מצליחה ובעלת ניסיון אחרת כל ההשקעה שלכם עלולה לרדת לטמיון. צביעת ארונות מבטח עם הצבעים של תצבע לי זו החלטה נבונה ונכונה, בעזרתה תוכלו לקבל את איכות הצביעה הגבוהה ביותר ולארגן לעצמכם מטבח שפשוט נראה מצוין.