חיפוי קיר יכול לשנות את עיצוב חלל החדר ב-180 מעלות. מחיפוי קיר למטבח ועד חיפוי קיר לאמבטיה השינוי יכול להיות אדיר. בישראל אנשים רבים שמים דגש על עיצוב הבית ומתעמקים יותר ויותר בחיפוי הקיר. חיפוי קירות הוא בהחלט אחד הטרנדים החמים ביותר בעיצוב פנים.

לפני שאתם בוחרים חיפוי קיר כדאי לדעת שאפשר לעשות חיפוי קירות בשיש, אריחי גרניט פורצלן וגם באריחי קרמיקה. אך חיפוי קיר בקוריאן יכול להציע אסתטיקה ואמינות גבוהה לחלל המעוצב.

אז איך בוחרים חיפוי קיר?

בוחרים חיפוי שאוהבים - חיפוי קיר נחשב הפינאל טאץ' בבנייה ובשיפוץ בית. אך בניגוד לכך לבחור חיפוי זוהי החלטה לא קלה. משום שבניגוד לברזלים והבטון בקירות את החיפוי תראו כל הזמן אתם חייבים לאהוב אותו, מאוד.

עמידות וגמישות – כאשר בוחרים חיפוי לקיר צריך לקחת בחשבון את מיקום הדירה וחשיפה ללחות או לחילופין ליובש. דירה שיש לה חשיפה מרובה לשמש או קרבה לים, הדבר יכול להשפיע בצורה שונה על עמידות האבן בחדר.  למשל, בחדרי אמבטיה צריך חיפוי קיר אשר עמיד ללחות הגבוהה שתיהיה בחלל האמבטיה. חיפוי קירות בקוריאן נחשב עמיד ללחות ורטיבות לעומת אריחי קרמיקה.

צבע – לפני שאתם בוחרים צבע לחיפוי קירות המטבח והאמבטייה תשאלו את עצמכם מספר שאלות: האם אני רוצה גוון בהיר ונקי? האם אני מחפש סגנון כפרי וחם? כמה אור נכנס לחלל החדר? שאלות אלה יכולות לעזור לכם לבחור חיפוי קיר מתאים שיעמוד בציפיות שלכם.

חיפוי קיר קוריאן

הקוריאן הוא חומר גמיש ונוח לעיבוד ולחיתוך, בשל כך ניתן ליצור חיפויי קיר שהחיבורים שלהם לקירות אינם נראים. כך נשמרת האסתטיקה במטבח שמשדרת יוקרה ויופי מדהים לאורך שנים. משום שקוריאן עמיד לכתמים, קל מאוד לנקות אותו והוא מגיע כמובן במגוון צבעים וסגנונות כדאי שתתאימו לכם את החיפוי המושלם לבית שלכם.

כל שנותר לכם לעשות זה לבחור חיפוי קיר קוריאן לאמבטיה או למטבח כדאי להביא את החדשנות ואת היוקרה של קוריאן שיק אליכם הבייתה.