חדר האמבטיה בבית לא חייב להיות משמים או שגרתי. התחום של עיצוב פנים בשנים האחרונות התפתח לאין שיעור וישנן כיום טכנולוגיות רבות אשר באמצעותן ניתן לעצב מחדש את חדר האמבטיה או לשדרג את הקיים מבלי להשקיע סכומי כסף גדולים. חדר האמבטיה עשוי לעבור מהפך של ממש תוך שימוש באביזרים, עזרים או שינוי התפיסה המחשבתית בנוגע לנושא של עיצוב חדר אמבטיה. בנוסף, כיום אין הכרח לבצע שיפוץ עמוק ומקיף הכרוך בשבירת רצפות או קירות על מנת להשיג מראה חדש ומיוחד לחדר האמבטיה.

גם מי שאינו חובב עיצוב יוקרתי או מוקפד יכול לעצב את חדר האמבטיה שלו בקווים נקיים, תוך שמירה על עקרונות בסיסיים של עיצוב חדר אמבטיה יוקרתי או עיצוב פנים. זהו המוטו שעל פיו מעוצבים חדרי האמבטיה של חברת קוריאן. המשטחים, האגניות והחיפויים נראים פשוטים למראה, אך שילוב של כל אלה יחדיו יוצר מראה של חדר אמבטיה מפואר ויוקרתי שמתאים לכל בית ולכל תקציב.הקוריאן משלב בתוכו חוזק, יופי ועמידות - בדיוק התכונות הדרושות באביזרים המרכיבים את חדר האמבטיה.

על מה נקפיד בעת עיצוב חדר אמבטיה?

הטעם האישי חשוב מאד כאשר מחליטים לעצב מחדש או לשדרג את חדר האמבטיה. אין חובה כאמור לבצע שיפוץ יסודי ומספיק להחליף את חיפויי הקירות, את משטח השיש או את הכיור.אפשר לבחורכיור, חיפוי או אגנית אמבטיה העשויים מקוריאןולשלב בין דגמים שונים על מנת לקבל את המראה הרצוי. החומר חזק ועמיד, יתרום לחדר האמבטיה מראה יוקרתי וייחודי ויאפשר לכל מי שמעצב את חדר האמבטיה להתאים את העיצוב באופן מושלם ומדויק לצרכים, הדרישות והרצונות שלו.

עיצוב חדר אמבטיה הוא אחד המאתגרים והמעניינים ביותר מפני שחשוב מאד לשמור על קו עיצובי אחיד בין כל האלמנטים הלוקחים חלק בעיצוב. כיום ישנם אלמנטים רבים אשר בזכותם ניתן להתאים את העיצוב לטעם האישי של בעלי הבית או הדירה ואפילו להתאים את עיצוב חדר האמבטיה לסגנון העיצובי של שאר חדרי הבית. כאשר בוחרים אלמנטים כאלה העשויים קוריאן מבטיחים בעצם שחדר האמבטיה לא רק יהיה מעוצב ויפה ובעל מראה יוקרתי אלא גם עמיד וחזק שיחזיק מעמד למשך פרק שמן ארוך ביותר.

על מה עוד חשוב לחשוב בעת עיצוב חדר אמבטיה?

אין לשכוח שלחדר האמבטיה יש תפקיד חשוב עבור בני המשפחה וכמובן האורחים או המבקרים שלהם, לכן גם עליהם צריך לחשוב כאשר מבצעים תהליך של עיצוב חדר אמבטיה. כאשר אלמנטים מקוריאן שולטים בחדר האמבטיה אי אפשר יהיה שלא להתפעל ולהתרשם מן העובדה שכל פרט קיבל תשומת לב והתייחסות והתקבל שילוב מנצח של מרכיבי הפאזל המושלם. חדר האמבטיה עשוי להשאיר רושם רב גם אם נכנסים אליו למספר דקות.