תכנון ועיצוב של דירות יוקרה הם אתגרים לא קטנים עבור מי שעוסק בתחום זה. דירות יוקרה צריכות להיראות ככאלה באופן ברור ובולט לעין ובדרך כלל יהיו בהן לא מעט אלמנטים הקשורים ביוקרה, נוי, חן והרבה מאד שיק. דבר נוסף וחשוב הוא לפעול על פי טרנדים מהעולם של עיצוב פנים וכך אפשר להיות בטוחים שהדירה תיראה בדיוק כפי שמצופה מדירת יוקרה אמתית להיראות.

אחד הסימנים הברורים לכך שדירה זו או אחרת מעוצבת על פי הקריטריונים והטרנדים של דירות יוקרה הוא שימוש במשטחי קוריאן במטבח או בחדר האמבטיה. מדובר במשטחים לא פחות ממעולים שניחנים בתכונות משולבות של חוזק ויופי. ניתן להשיג את המשטחים בדגמים וצבעים רבים מספור וכך להתאים אותם לעיצוב הכולל של הבית או של החדר שבו הם אמורים להיות מותקנים. במשטחי הקוריאן ניתן להשתמש כמשטחי עבודה ונוחות במטבח או באמבטיה או כאריחים המיועדים לחיפוי לקיר.

בריכת שחייה פרטית - יוקרה של ממש!

מי שגר בבית פרטי שיש בה חצר גדולה מצודה - יכול לשקול את האפשרות של בניית בריכת שחייה ביתית. כאן מדובר על סמל סטטוס של ממש, שכן לא בכל בית או גינה ניתן להתקין בריכת שחייה של ממש וכמובן שכאשר זו המטרה - מדובר בהשקעה כספית לא מבוטלת - כזו שלא כל אחד יכול או מסוגל לעמוד בה. בריכת פיברגלס היא המילה האחרונה בתחום של בריכות פרטיות וניתן כיום להתקין כאלה במידות אישיות.

כאשר אדם מסוים מחליט להקצות חלק מהגינה הפרטית שלו לצורך התקנת בריכת שחייה - הוא יודע שאיכות החיים שלו עומדת להשתפר באופן מדהים. יהיה עליו לפנות לצורך כך אל איש מקצוע הבקיא בנושא של בניית בריכות שחייה בבתים פרטיים על מנת לקבל את הייעוץ הטוב ביותר שבעזרתו הוא יוכל לקבל את ההחלטות הנכונות ולשפר פלאים את היוקרה של הבית והגינה.

אילו אלמנטים של משטחי קוריאן ניתן להתקין בבית?

כאשר ייכנס אדם זר אל בית או דירה, הוא יכול מיד להבחין שמדובר בעיצוב יוקרתי על פי השימוש באלמנטים שונים אשר משדרגים את המראה של הבית והאבחנה שאין מדובר בכאלה שניתן לראות בבתים או דירות רבים. כיום ניתן להתקין בחדרי השירותים, האמבטיה והמטבח גם כיורים העשויים ממשטחי קוריאן וכך ליהנות מהמראה הייחודי והמעניין שלהם.

ממשטחי הקוריאן ניתן אפילו לעצב בהתאמה אישית כל אביזר או אלמנט שדרוש לעיצוב מושלם של הבית כולו - כיורים בגדלים שונים, בצורות הנדסיות שונות וכמובן לבחור בין כיור אחד גדול לכיורים מחולקים. ניתן לבחור מתוך כמאה צבעים וגוונים ואפשר להיות בטוחים שהדגם או הצבע שייבחר יישאר עמיד למשך פרק זמן ארוך ביותר של לא מעט שנים. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שמשטחי הקוריאן נמצאים בשימוש פרטי ועסקי כאחד ומכאן ניתן להבין שגם לעסקים יש זיקה לעיצוב יוקרתי.

עיצוב יוקרתי ומעניין לא רק יביא לידי כך שהמראה של הבית או הדירה יהיה ייחודי, מקורי ומיוחד אלא שגם השהות בבית תהיה כזאת שירגישו שהיא יוקרתית ולא כזאת שחשים בכל מקום. מי שמעצב את הדירה שלו בעיצוב יוקרתי יודע שהוא עושה זאת על מנת שהבית שלו יהיה בית אמתי, במלוא מובן המילה וחשוב לו תחושת החמימות והביתיות מבלי להתפשר על עיצוב שגרתי או ממוצע. בזכות משטחי הקוריאן הוא ובני משפחתו יוכלו ליהנות מאלמנטים מקוריים שיהיו ייחודיים רק לבית שלהם.