נדלן הוא אפיק מצוין להשקעה בימינו, וכדי להפיק ממנו את המקסימום חשוב מאוד לזכור שני דברים: ראשית, לא כל נכס יספק תשואה גבוהה באמת.

המפתח לנכס מניב שנרווה ממנו נחת הוא לוקיישן, ובהקשר זה אי אפשר להתעלם מהעובדה שבארץ רמת המחירים גבוהה מאוד, ועל כן השקעות נדלן בארהב הן אופציה שכדאי מאוד לשקול; ושנית, כדאי תמיד לשדרג את הדירה שקניתם כהשקעה, כדי להפוך אותה לעוד יותר אטרקטיבית ולגבות עבורה שכר דירה גבוה יותר - משטחי קוריאן למטבח הם דרך מעולה לעשות זאת, ובעיקר אם נעזרים במומחים לעיצוב מטבחים כדי למצות את הפוטנציאל של הקוריאן.

מה זה בעצם קוריאן?

קוריאן הינו חומר סינתטי ייחודי שמהווה פטנט רשום של חברת דו-פונט. בין היתרונות העיקריים של חומר זה - עמידות גבוהה מאוד, אסתטיקה בלתי מתפשרת, אנטי בקטריאליות ואפשרויות עיבוד אינסופיות כולל קידוח וכיפוף.

בזכות האיכויות הנ"ל ניתן לייצר עם הקוריאן משטחי עבודה למטבחים שיהיו גם פרקטיים להפליא, גם מרהיבי עין וגם מקוריים, ומאחר שהמטבח הוא אחד החללים המרכזיים בכל בית, אין ספק שהקוריאן משדרג משמעותית השקעות נדלן בארהב, שם ישנה מודעות גבוהה לחשיבותו של מטבח איכותי, וגם בארץ, שהרי גם כאן כבר התפתחה מודעות של ממש לתרומתו של המרחב הקולינרי לחיים עם איכות אמיתית.

האסתטיקה המופלאה של משטחי קוריאן

כאמור היתרון העיקרי של הקוריאן הוא האפשרות ליצור איתו משטח עבודה ייחודי ושובה לב. איכות זו היא תוצאה של העובדה שישנם גוונים רבים לחומר סינתטי זה, וכך ישנם משטחי קוריאן בעלי מראה דמוי גרניט ואחרים נראים כמו אבן טבעית, ובנוסף ניתן לכופף אותו ולמשל ליצור משטח עבודה מעוגל שכולל בתוכו כבר כיור אינטגרלי, והכל ללא תפרים או חיבורים אלא ביציקה אחת, שלמה ומרשימה.

עוד אופציה מעניינת היא משטח עבודה מקוריאן שהוא חצי שקוף, ומואר עם גוף תאורה מלמטה או מלמעלה, והאפשרויות עוד רבות ומגוונות.

למה חשוב לקנות קוריאן רק אצל יצרן מקצועי ורציני?

באופן טבעי ישנם משטחי קוריאן רבים, והרמה שלהם אינה אחידה. על-מנת ליהנות מכל היתרונות של החומר המשובח, ולהבטיח השקעות נדלן בארהב או בארץ שיובילו לתזרים מזומנים גבוה מדי חודש, חשוב מאוד לקנות את המשטח היוקרתי והאסתטי אך ורק אצל יצרן או יבואן מנוסה ומקצועי, כך שתוכלו להיות בטוחים שקיבלתם את המשטח הטוב ביותר שיש.

גם לטובת עיצוב המטבח כדאי להיעזר באנשי מקצוע, שיעזרו לכם לבחור את המשטח המתאים ביותר למטבח שלכם ולצרכים הספציפיים שלכם. עוד חשוב לקחת בחשבון שהתקנת משטח עבודה משיש או מקוריאן חייבת להיעשות באופן מקצועי ומדויק כדי לא להזיק לחומר יקר הערך או למטבח - רק התקנה באמצעות כלי עבודה ייעודיים לכך, ועל-ידי אנשי מקצוע מנוסים, תבטיח דירה מרשימה שניתן להשכירה בתנאים הטובים ביותר.