אנשים רבים כיום עובדים מהבית וכך חוסכים לעצמם לא מעט הוצאות הקשורות בדרך כלל בעבודה במקום אחר מחוץ לבית. כאשר מגיעים אליהם לקוחות - חשוב מאד איך נראה הבית ואיזה מראה מקבל את פניהם של המגיעים. כיום, בעידן שבו הרושם הראשוני חשוב ומהותי מאין כמוהו - חשוב מאד להקדיש את המחשבה ותשומת הלב לעיצוב נכון של המשרד או הקליניקה הביתיים וכך לוודא שהלקוח או המטופל שיגיע - ירגישו בנוח.

בין אם מדובר בלקוחות ובין אם מדובר במטופלים - עליהם לחוש שהגיעו למקום טוב, שדואג להם ושבו יעשו כל מאמץ לסייע להם. בנוסף לכך ישנם בעלי מקצוע שצריכים לשדר יוקרה ופאר ולכן העיצוב של הבית כולו, או של המשרד והאזור שאליו יגיעו הלקוחות חייב להיות יוקרתי וייחודי. בזכות משטחי קוריאן ניתן לדאוג למראה זה, כאשר משכילים לשלב אותם בעיצוב של המשרד או הקליניקה.

עיצוב מחושב המשדר את המסר הנכון!

רבות מדובר בשנים האחרונות על הנושא של עיצוב עסקי. אין מדובר בנושא מובן מאליו וחשוב מאד לחשוב איך לעצב את אזור ההמתנה, קבלת הלקוחות, המשרד או הקליניקה עצמם וכמובן שהם צריכים להיות תואמים לגמרי לתחום העיסוק. למשל, משטחי קוריאן בדגמים שונים בצבע לבן יתאימו מאד לקליניקה המציעה טיפולים שונים וכאשר יהיו מותקנים במיקומים שונים במשרד עורכי דין יסייעו להשגת מראה של יוקרה כפי שמתבקש.

משטחי קוריאן משדרגים כל מקום שבו הם מותקנים. הם לא חייבים להיות בבתי מגורים - משרדים וקליניקות שונות יכולים אף הם להרוויח מהיופי והמראה הנקי והמיוחד של המשטחים. מכיוון שמדובר בחומרי גלם לא פחות ממעולים - המשטחים מחזיקים מעמד במשך זמן רב במיוחד, ולכן מתאימים מאד עבור בעלי מקצוע כמו עורכי דין, מטפלים ורופאים. שילוב נכון עם שולחן מנהלים מודרני ייתן את הטון המקצועי הדרוש.

על מה חשוב להקפיד במשרד או קליניקה ביתיים?

עיצוב משרד חשוב מאד, ללא קשר אם הוא מהווה חלק מהבית שבו גר בעל המקצוע או בבית שמיועד לקבלת לקוחות ומיקום המשרד. חשוב להקפיד על עקרונות עיצוביים על מנת שהמשרד ייראה בדיוק כפי שהלקוחות מצפים:

בחירה מושכלת של משטחי קוריאן המתאימים לסוג העיסוק ובגוון או דגם שלא יהיה נועז מדי.

בחירה של ריהוט למשרדי עורכי דין - מומלץ שלא להתפשר על בחירה זו, מפני שללא קשר למיקום המשרד - הלקוח צריך להרגיש שהוא הגיע אל משרד מקצועי והאווירה צריכה להיות מותאמת לנושאים החשובים שעליהם ישוחחו הלקוח ועורך הדין.

משטח הקוריאן צריך להתאים לריהוט המשרדי (כסאות משרדיים, למשל) על מנת שיתקבל סגנון אחיד של עיצוב בכל החלל.

משטחי הקוריאן לא רק יספקו אווירה ועיצובי יוקרתיים, אלא יהפכו את המשרד והקליניקה ליפים ומיוחדים ואי אפשר יהיה להתעלם מנוכחותם.

לא מתפשרים על עיצוב של משרד ביתי

עצם הימצאותו של המשרד בבית אין בה כדי להוריד מהחשיבות של העיצוב והמראה של המשרד. הלקוחות שיגיעו יגבשו את הדעה שלהם והאווירה השוררת במשרד או בקליניקה תהווה את אחד הגורמים המשפיעים על חוות הדעת אודות אותו בעל מקצוע ואודות השירות שלו.

כאשר לוקחים בחשבון שמשטחי הקוריאן עשויים להתאים לכל מקום במשרד - אפשר לעשות בהם שימוש טוב מאד ולשדרג לאין שיעור את המראה של הקליניקה כולה. העיצוב יהיה יוקרתי ויעיד על בעל המקצוע שמקבל את הלקוחות שלו על הרקע של המשטחים המיוחדים שנבחרו בקפידה.