טוב אנחנו מודים, הכותרת השאילתית של הכתבה הזו מעט מטעה מכיוון שהיא גורמת לחשוב שישנם מטבחים אליהם הקוריאן אינו מתאים... וזה רבותיי אינו נכון כלל וכלל! הקוריאן, לא רק שמתאים לכל מטבח ומטבח אלא הוא עתיד המטבחים ועוד מספר שנים, מי מכם שלא יהיה בעל מטבח קוריאן, יהיה מיושן. את הקוריאן ניתן להציב במטבח השפוט ביותר ועד למטבח המפואר והיוקרתי ביותר. מנעד העבודה עם הקוריאן הוא רחב ומדובר בחומר שהם גם נעים לעין ולמגע, עמיד, חזק וגם אסתטי.

עולם עיצוב המטבחים, יודע להפתיע, להתחדש ולחדש בתדירות גבוהה אך חידושים וטרנדים, כגון הקוריאן, מגיעים פעם בעשור. קוריאן עבור מטבחים הוא הדבר הבא ולא רק כטרנד עיצובי אלא כמשטח עבודה פרקטי, יעיל, חכם ואפילו קל לניקוי! אפשר לומר כי כיום, אדריכלים ומעצבים עובדים עם הקוריאן בעיקר.

ה- הקוריאן

הקוריאן הוא חומר איכותי, עמיד וכזה אר ילווה אתכם שנים קדימה. מעבר לעובדה, שעם הקוריאן ניתן לעצב את המטבח בדיוק איך שרוצים (לעומת מגבלות השיש, אשר זכה להיות החומר האולטימטיבי למטבח במשך עשורים) ובאיזה גוונים שרוצים, הקוריאן אינו מגביל אתכם בהנחת סירים רותחים או התנהלות זהירה יותר על מנת שהשי לא יישרט – מדובר בחומר איכותי, עמיד ובעל תכונות שהופכות אותו למשטח המטבח האולטימטיבי.

נכון להיום, הקוריאן זוכה לעדנה ולהיות החידוש הגדול והמסעיר ביותר בעולם המטבחים וזאת תודות לשילוב התכונות של הקוריאן והן בין היתר: עמידות, מראה חיצוני נעים, נעים למגע והתאמה מדהימה למטבח. הקוריאן אגב מורכב מאלומינה, פולימר אקרילי והידראט. אם מעניין אתכם הרקע ממנו מגיע חומר זה הרי שתופתעו לגלות שבעבר הקוריאן שימש לציפוי משטחי עבודה במטבחים תעשייתיים, במעבדות ואפילו בחדרי אמבטיה.

בחירה ועיצוב קוריאן

אוקיי, אז בשלב הזה אתם כבר יודעים קוריאן הוא המשטח הבא והנכון עבורכם – כעת לשלב הבחירה והעיצוב. אין ספק שההחלטה הנבונה ביותר תהייה להסתייע באנשי המקצוע אשר יוכלו להבין את הצרכים שלכם, לראות את התמונה הגדולה ולהיות מסוגלים לבצע את הבחירה הנכונה ביותר על מנת שהקוריאן ישתלב היטב במטבח שלכם. נכון, אתם בהחלט יודעים מה אתם אוהבים ואתם בהחלט יכולים לבחור נכון אבל כאשר מתקינים משטח אשר עתיד להישאר שם כמה שנים טובות (ואולי גם עשורים), האם באמת לא כדאי לקחת את הריזיקה או לפחות להתייעץ עם המומחים?.. אנו בטוחים כי תבצעו את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

לסיכום, באם אתם מצאים באחד מהשלבים הבאים:

  • עומדים לרכוש בית חדש
  • החלטתם לעצב את כל הבית מחדש
  • החלטתם להתחדש במטבח חדש
  • עוזרים ליקרים שלכם לבחור את המטבח שלהם

זכרו: קוריאן הוא המשטח הנכון והוא זה שיזכה אתכם באותו ראש שקט ונעים של "עשינו בחירה טובה ומושכלת".