קוריאן הוא בעצם סוג של שיש סינטטי, אשר מעניק לכם פתרון זול יותר ועמיד בעל מראה מדהים כחלופה לשיש המוכר במטבחים וכיום גם במרחבים שונים בבית, השאלה הנשאלת כאן אם יש לי כבר שיש במטבח האם להחליף לקוריאן או לבצע ליטוש לשיש? אז הנה כמה הסברים, חסרונות ויתרונות.

אז מה זה בעצם קוריאן?

הקוריאן הוא בעצם "שיש סינטטי" העשוי מפלסטיק, החומר גמיש, בעל מראה מדהים וטקסטורות מיוחדות, עמיד מאוד ובמחיר זול משמעותית מהשיש המוכר, היתרון המשמעותי של קוריאן הוא שניתן להזמין אותו בדיוק כפי שרציתם, עם התאמה מדויקת לכיור, לברזים ולמעברים הדרושים לכם, כיחידה אחת ובתאמה אישית, צבע הקוריאן נשמר לאורך זמן לעומת השיש שעל מנת לחדש אותו יש לבצע ליטוש.

האם ניתן ללטש משטח קוריאן?

אם החומר סינטטי ועשוי מרביתו מפלסטיק, אפשר לחדש אותו באמצעות ליטוש? כן! חומר הקוריאן הוא לא פלסטיק ב100% ומכיל חומרים נוספים (שאינם רעילים כלל), הוא מגיב ממש כמו שיש רגיל וניתן להזמין בעל מקצוע לביצוע ליטוש על מנת לחדש משטחי קוריאן.

אז מה לעשות?

טוב אנחנו עומדים בפני שאלה גדולה ומכרעת, האם לבצע ליטוש שיש או לרכוש שיש קוריאן? כמובן שאין לנו תשובה חד צדדית ושינהם יתרונות רבים לחומר הקוריאן שניתן לראות שהוא נכנס יותר ויותר לבתים והופך לתחלופה רצינית לשיש העתיק והישן, אם זאת אנו ממליצים לכם לבצע השוואה של מחירים, בין אם מדובר על ליטוש שיש או על רכישה של משטח קוריאן חדש, כמובן שיש לקחת בחשבון כי יש לכם כבר משטח שיש בביתכם ואתם צריכים להזמין בעל מקצוע שיבצע פירוק והרכבה של משטח קוריאן במקום השיש שלכם, אם המחיר בעבור קוריאן יצא לכם זול יותר משמעותית מאשר הליטוש, אנו ממליצים לכם בחום לעבור אל העידן החדש של המשטחים במטבח, אם זאת לא תמיד יש תקציב לכך ותוכלו למצוא כאן ליטוש שיש במחירים מעולים של חברת טופ פולישינג.

כמה מילים לסיכום

אם אתם במהלך בנייתו בית חדש וצריכים משטח למטבח, אל תהססו כלל ולכו על שיש קוריאן, ניתן לחדש אותו, הוא גמיש יותר, בעל נראות מדהימה וייחודית, מחזיק לאורך זמן והעלות שלו זולה משמעותית מחומר השיש, אם מדובר על חידוש שיש או קוריאן? אנו ממליצים לכם לבדוק את המחירים טרם תעשו משהו שיעלה לכם כסף רב שאין לכם כרגע, אבל אם באמצעותכם תקציב לחידוש מטבח – חידוש באמצעות קוריאן בא כאן בחשבון ללא ספק ואנו ממליצים בחום לבדוק את סוגי קוריאן הקיימים בשוק. את הטקסטורות השונות והמחירים המעולים שקיימים לחומר הזה, בהצלחה ותעשו את הבחירה הנכונה!