שיש למטבח כולל בתוכו סוגי שיש שונים מאבן קיסר ועד שיש גרניט. אבן קיסר מאופיין היא מותג שהפך כלל להיות מותג כלל ארצי והייתה החברה הראשונה לייצור משטחי קוורץ. אבן קיסר מאופיין מנראות מקסימלית ויפה ויותר. אבן קיסר מאופיין בגמישות עבודה ובשל כך ניתן להתאים את המשטח לגודל המטבח והמראה שלו. בנוסף אבן קישור עמיד מאוד למים, שמש ולכלוך ולכן הוא מומלץ יותר לשימוש במטבח.

בניגוד לאבן קיסר שיש גרניט הוא מאסיבי וקשה יותר, כך שמצד אחד הוא עמיד יותר אך גם כבד ומאסיבי יותר. בשל הלוחות הם גדולים ורמת התמרון מצומצמת יותר ממה שניתן לבצע באבן קיסר.  שיש גרניט יכול להיות מצויין גן לרצפה של המטבח, כך שאם אתם משלבים אבן קיסר כמשטח למטבח ובנוסף גם רוצים לשלב שיש גרניט תוכלו לשלב את שני העולמות.

מה היתרונות של קוריאן והאם מומלץ להשתמש בו?

קוריאן הוא מוצר מוביל אשר מאפשר לשלב בין עיצוב טכנולוגיה ועיצוב משטחים למטבח ולחדרי אמבטיה.  קוריאן הוא בעיקרון חומר אקריילי עמיד במיוחד. לרוב קוריאן מגיע בצבע לבן אך גם בצבעים אחרים. קוריאן יכול להגיע בצבע אפור, שמנת ועוד.

קוריאן בעיקרון עמיד ומותאם במיוחד למשטחי עבודה עם שילוב נכון בין חוזק ליופי. קוריאן יכול להתאים כמשטח שיש לאמבטיה בשילוב נכון של כיורי קוריאן מותאמים אישית ובנוסף ניתן לשלב משטחי קוריאן בחלל המטבח גם בתור אי למטבח.

למה להסתפק בסוג אחד של משטח?

כשאנחנו מסתכלים על כלל המוצרים הקיימים בשוק ניתן לסכם ולומר כי מגוון אדיר של משטחים וחומרים יכולים לסייע לכם בשיפוץ הבית. בעוד שיש משטחי גרניט פורצלן שמתאימים לחיפוי קירות ורצפות, מצד שני יש משטחי עבודה שתואמים יותר למטבח ולאמבטיה כמו אבן קיסר, שיש קוריאן וגם פורצלן בחלק מהמקרים.

ההמלצה הטובה ביותר היא פשוט לא להתפשר, ניתן לשלב חומרים שונים למטרות רבות. אם תשמרו על גוון אחיד מתוך משפחת צבעים מסוימת לדוגמא תוכלו ליצור עיצוב חדשני ומודרני שינצח את כולם. בעת עיצוב הבית תוכלו לשלב מדרגות עם שיש גרניט, רצפה עם שיש אפור, ריצוף אבן טבעית בחזית הבית ומשטחי קוריאן ייחודים במטבח הבית. ההחלטה והמגוון נתון בידיכם אתם רק צריכים להגדיר על תקציב עיצובי המתאים לכם.