המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר שקיימים בבית. במטבח אנו מבשלים, מאחסנים מזון ולעיתים אף אוכלים. על מנת שהמטבח יוכל לענות על הצרכים שלנו ולשמש אותנו באופן המיטבי, חשוב מאוד לדעת לאבזר אותו במוצרים שיסייעו לנו בהתנהלות היומיומית שלנו. לפניכם כמה מוצרים חשובים מאוד למטבח.

תנור או טוסטר אובן

תנור או טוסטר אובן הם מוצרים חשובים מאוד בכל מטבח, שכן בלעדיהם, לא ניתן לאפות מזון או להכין קינוחים הדורשים אפייה. רכישת תנור או טוסטר אובן אף מאפשרת לנו לוותר על מיקרוגל, שכן ניתן לחמם מזון גם בתנור או בטוסטר אובן באותו האופן, ומבלי שניחשף לקרינה מיותרת.

קולפן

אין ספק שקולפן הוא אחד הפריטים החשובים והשימושיים ביותר במטבח. קולפן טוב יסייע לנו "לקצר תהליכים" רבים במטבח.

כיריים

כיריים מאפשרות לנו להכין אוכל בקלות, במהירות וביעילות. בין אם מדובר בחביתה של הבוקר ובין אם מדובר במרק, כמעט שלא ניתן להתנהל ללא כיריים במטבח. כיום, קיימים מגוון סוגים של כיריים, חלקן מבוססות על גז וחלקן חשמליות, חלקן גדולות וחלקן קטנות יותר. עניין זה מאפשר לנו להתאים את סוג הכיריים האידיאלי עבורנו למטבח.

בר מים

אין ספק שבר מים כלשהו, כמו למשל תמי 4, הוא אחד הדברים החשובים ביותר במטבח. חשוב להבין כי במרבית שעות היממה, רובנו נמצאים בחדרים ממוזגים, עניין שעלול לשבש את תחושת הצמא שלנו. בר מים שנמצא באופן קבוע במטבח, יזכיר לנו כי עלינו לשתות, וכמו כן יקצר עבורנו תהליכים כאשר נרצה להכין משקה חם כלשהו – שכן זמן הרתיחה של בר מים לרוב קצר משל קומקום. בר מים גם מאפשר לנו לחסוך כסף ומקום במטבח, שכן הוא מבטל את הצורך בקומקום וברכישת בקבוקי מים.

 מעבד מזון

מעבד מזון הוא מכשיר שכל מהותו היא לייעל ולקצר תהליכים במטבח. באמצעות מעבד מזון ניתן לטחון, לחתוך ולקצוץ בקלות כמעט כל דבר. אם המטבח שלכם קטן או שאינכם מעוניינים לרכוש מעבד מזון, תמיד תוכלו להסתפק בגירסה הקטנה והזולה יותר שלו – בלנדר מוט.