בעולם טכנולוגי ומתקדם כמו זה שאנו חיים בו, אין זה פלא שגם תחום העיצוב עובר שינוי ושדרוג בהתאם לצרכים המתחדשים של בני האדם. קוריאן כחומר גלם חדשני, הפך לשם דבר בקרב מעצבי פנים ואדריכלים. אם בעבר שימש הקוריאן בעיקר בענף התעשייה – כיום הוא מהווה חומר פופולרי ביותר לעיצוב חלקים שונים בבית. במטבח הביתי הוא מביא בשורה חדשה ומשנה לגמרי את כללי המשחק, בהיותו חומר בלתי חדיר המונע כתמים, ומאפשר עיצוב של מטבח לבן בסגנון נקי ויוקרתי.

מהן התכונות של הקוריאן שהופכות אותו לאידיאלי כמשטח עבודה?

מדובר בחומר גלם אקרילי וקשיח, שנוצר על מנת לצפות משטחים המיועדים לעבודה והוא מתאים במיוחד עבור מקומות שבהם היתכנות הלכלוך היא גבוהה – כמו למשל במטבח. כאשר אנו מבשלים, קוצצים ומטגנים את המזון, חשוב להגן על משטחי העבודה מפני שריטות שעלולות לקרות בשל השימוש בסכינים וכלים אחרים, מפני טמפרטורות גבוהות וכמובן גם למניעת היספגות של כתמי אוכל שונים, העלולים לפגום במראה ובעמידות של המשטחים ולהפוך אותם, חלילה, לסכנה תברואתית.

קוריאן אינו מאפשר חדירה של נוזלים אל מתחת לציפוי העמיד, ששומר על מראהו גם בשימוש תדיר בחומרי בישול או מוצרי ניקיון שונים, וכן מפני כלים חמים או חדים המצויים במטבח.

תכונות אלו מאפשרות את שילובם של משטחי קוריאן בעיצוב המטבח, לקבלת ויזואליות יוקרתית ממש כמו שיש, תוך הסרת החשש מהכתמת המשטח או ספיגה של כתמים שיגרמו לנזק למראה או לעמידות שלו.

רוצים לעצב מטבח לבן? הכירו את היתרונות של הקוריאן

אם חלמתם על עיצוב מטבח החדש שלכם בצבע הלבן, המשדר ניקיון ושקט, משטחי קוריאן לבנים עשויים להתאים לכם במיוחד. רבים חוששים משילוב של לבן על גווניו במטבחים, מכיוון שבדרך כלל כתמים ולכלוך הופכים לבולטים הרבה יותר כאשר הם מופיעים על משטחים בהירים, ולבנים בפרט.

משטחי קוריאןמאפשרים לכם להגשים את החזון העיצובי שלכם, ולא להתפשר על הגוונים שאתם מעדיפים, כך שאתם יכולים לעצב מטבח לבן המותאם באופן מיטבי לטעמכם האישי. הצבע הלבן הוא נייטרלי ומתאים לכל צבע אחר, כך שתוכלו לשלבו בפריטי הבסיס של המטבח, ו"להלביש" את שאר החלקים בריהוט או חפצי נוי ובישול, בכל צבעי הקשת.

היכן משלבים קוריאן במטבח הביתי?

תוכלו להכניס למטבח משטחי עבודה עשויים קוריאן, או לבנות למשל אי למטבח בצבע לבן, שישמש כאזור מרכזי לבישולים וכמובן גם לעריכתן של ארוחות משפחתיות מהנות. אם תרצו לצפות את קירות המטבח בקוריאן זוהי אפשרות נוספת ומומלצת במיוחד, המייצרת שכבת הגנה מיטבית על הקיר ומוסיפה יופי והרמוניה עיצובית, בחדר הכי חשוב בבית.

באמצעות שילוב של קוריאן במטבח הלבן שלכם, תוכלו לשמור על המראה היוקרתי של המטבח לאורך שנים, ולהעניק לדיירי הבית את האפשרות ליהנות מחומר גלם משובח שהופך את השימוש במשטחי העבודה במטבח למהנים במיוחד.