בין אם יש לכם מטבח קטן וישן ובין אם מטבח גדול ומפואר, בין אם הסגנון שלכם הוא כפרי או אורבני, קלאסי או מודרני, כל חלל המטבח ניתן להפוך למעוצב ויפהפה אם נכניס אליו אביזרים מעוצבים.

מהם אביזרים מעוצבים?

אביזרים אלה נקראים גם רהיטים יוקרתיים. הם מיוצרים מחומרי גלם איכותיים בלבד, מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ובכל סנטימטר בהם הושקעו מחשבה וידע. בתכנון ובעיצוב רהיטים אלה נלקחו בחשבון פרמטרים שונים, ביניהם נוחות השימוש, בחירת חומרי הגלם המתאימים, תפקיד הרהיט ושימושיו, התאמה לחלל המטבח והתאמה לאופי וצרכי הלקוחות.

במה עדיפים רהיטים למטבח אלה על פני רהיטים פשוטים?

רהיטים פשוטים הם אמנם זולים יותר אך עמידים פחות. רהיטים מעוצבים הם מקוריים וייחודיים. הם מקנים לכל חלל מראה יוקרתי  ומשרים אוירה נעימה. בייצור רהיטים אלה נבחרו חומרי גלם מתקדמים שנועדו לשמר את המראה החדש של הרהיט ולהגן עליו מפני שריטות, התקלפות ובלאי. השקעה ברהיטים יוקרתיים ואיכותיים תשתלם לטווח ארוך ותעמוד יפה במבחן הזמן.

כיצד יוצר האבזור את האווירה הרצויה?

אבזור איכותי ומעוצב באופן אישי לסגנון המטבח ודייריו, לצרכיהם ולטעמם. הם פרקטיים ונוחים לא פחות משהם יפים. כאשר האבזור מותאם למקום בו הוא מוצב הוא ייצור מראה הרמוני, נעים ומושך וזאת תהיה גם האווירה בו. מכיוון שהבית הוא המקום הפרטי שלנו חשוב שיהיה נעים לשהות בו. כמו כן על הרהיט להתאים לסגנון החיים. יש הבדלים גדולים בעיצוב המקום אם מדובר באדם המתגורר לבדו, בזוג, במשפחה עם ילדים קטנים או עם חיות מחמד.

איך בוחרים את הרהיטים הנכונים?

ישנם סגנונות עיצוב רבים ושונים. התאמת הסגנון והרהיטים חשובה ליצירת המראה הרצוי והאווירה הרצויה. בחירת הרהיטים תתבצע קודם כל לפי גודל החלל אליו הם מיועדים. למשל אם אנחנו רוצים לעצב מטבח גדול ויפה לטובת בישול איכותי, ישנה אפשרות לבחור בין אביזרי גז מעוצבים שונים, כמו למשל כרעיים גז או מבער ווק בעיצוב מיוחד.בנוסף לכך יש להתאים את האבזור לייעודו של המטבח, לאופיו וטעמו של האדם וכמובן לסגנון וסביבת החדר. אם קונים מספר רהיטים כדאי לבחור אביזרים שיתאימו או ישלימו זה את זה. לשם כך מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע כמו מעצב פנים או אדריכל פנים.

לריהוט שלכם חלק נכבד ביותר בעיצוב המטבח ולכן כדאי להשקיע מחשבה, תכנון ותקציב ברכישת אביזרים איכותיים ויפים.