אחרי אינספור תכנונים, מחשבות והתלבטויות, החלטתם כי הגיע הרגע לעשות מה שרציתם לעשות הרבה זמן: לרענן את נראות הבית שלכם. מהצצה במגזינים העוסקים במלאכת עיצוב הבית, אתם מגלים אינספור אפשרויות לשדרוג הנראות בחלל הבית שלכם, אך אתם מוצאים את עצמכם גם חוששים מהעלויות הרבות ששדרוג כזה יכול לעלות לכם. לשמחתכם, כיום ישנן אפשרויות רבות לעצב את החללים השונים בבית גם מבלי לקרוע את הכיס.

 

אם כן, אילו דרכים זמינות לכם כיום לטובת עיצוב חדש לבית שלכם? נקודת ההנחה היא שלא תמיד צריך לעצב מחדש כל פינה בבית, אלא גם השקעה בפינה מרכזית או אהובה עליכם במיוחד יכולה לעשות את העבודה. כך לדוגמא, עיצוב מחדש של קיר בסלון הבית עם חיפוי קירות פנים.

 

מרעננים את הנראות בעזרת חיפוי

אז כאמור, דרך אחת לשלב אלמנטים עיצוביים חדשים בבית שלכם היא באמצעות החיפוי. כיום, האלמנט העיצובי הנוכח ביותר על קירות הבית שלכם הוא הצבע שצובע אותם, אך מעבר לכך? הם לא משדרים דבר. במקום לסייד שוב את קירות הבית ושוב ליפול לבאנליות, תוכלו לעצב את קירות הבית שלכם או חלק ספציפי בבית שלכם בעזרת החיפויים. לבחירתכם, חיפויים מאינספור חומרים והרכבים, כך שהשליטה בתוצר המוגמר היא שלכם. בעזרת החיפוי אתם מעוררים לחיים את הקירות, ויוצרים אווירה חמימה ונעימה.

 

על משטחי קוריאן, שמעתם?

דרך נוספת לשלב אלמנטים עיצוביים חדשים בבית שלכם היא באמצעות משטחי הקוריאן. מה הם אותם משטחים? מדובר על משטחי ציפוי קשים וגם בלתי חדירים, שבאמצעותם ניתן לעצב ולרענן את הנראות מחדש באינספור חללים בבית – החל מהמטבח ועד לחדר האמבטיה. עם המשטחים האלו נדמה שאתם נהנים מכל העולמות: גם חומר חזק וכזה שלא ניתן לחדור אליו, וגם נראות מרהיבה שיוצרת לכם את החזות הנדרשת והחיונית לכם. אם כן, עם המשטחים אתם יכולים לעצב כל חלל בבית שלכם מחדש. אם זה המטבח שאהוב עליכם ואיתו אתם רוצים להתרגש מחדש – הרי שתוכלו לעשות זאת. אם חדר האמבטיה שלכם זועק למשב רוח מרענן, גם שם המשטחים יכולים להשתלב לבחירתכם.

 

כמה כסף מקציבים לעיצוב הבית מחדש?

לפני שאתם מתחילים את מלאכת העיצוב בשלמותה, חשוב שתגדירו לעצמכם סכום כסף שאיתו תוכלו לעבוד. כידוע, כיום האפשרויות הן באמת אינסופיות, כך שאם לא תגדירו לעצמכם תקציב שאתם צריכים לעמוד בו, השמיים הם אכן הגבול. לשמחתכם, השפע הרב המוצע כיום מאפשר לכם לעצב את הבית מחדש גם בעלות נוחה מאד המתאימה לכל כיס, ובעיקר מבלי לקרוע את הכיס. המשמעות? השליטה בהוצאות העיצוב היא לגמרי שלכם.

 

התמקדו על חלל ספציפי שתרצו לעצב, הקציבו לו את הסכום אותו תרצו להשקיע, והפכו את הבית שלכם לבית שטרם הכרתם. חיפוי הקירות ומשטחי הקוריאן הם חלק מהאפשרויות הזמינות לכם. תתחדשו!