מהם משטחי קוריאן ומדוע הפכו לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית

משטחי קוריאן הינם בעצם משטחי ציפוי קשיחים ובלתי חדירים שמספקים את הפתרונות המושלמים עבור עיצוב כל חדר בבית. למעשה, משטחי קוריאן שמהווים שילוב מושלם בין חומרים חזקים ועמידים כמו פולימר אקרילי והידראט לומינה, מספקים את הפתרונות החזקים והעמידים ביותר עבור כל חלק בבית שלכם.

כאשר פותח משטח הקוריאן, היה המשטח רשום כפטנט של חברה אחת בלבד בארה"ב. אך כיום הוא הופך ליותר ויותר נפוץ. כבר כיום קוריאן מערער על הסטאטוס של חומרים וותיקים בתחום עיצוב הבית כמו שיש וקראמיקה.
 

משטחי קוריאן במטבח - יופי ועוצמה במקום אחד

היתרון הגדול ביותר של משטחי קוריאן, יחסית לחומרים אחרים שבהם משתמשים לשם עיצובים שונים ומגוונים בכל מקום ברחבי הבית, זה האוניברסאליות שלו. למעשה, מדובר בשילוב מושלם בין יופי וחוזק. לכן, ניתן להיעזר במשטחי קוריאן בגדלים שונים בכל חלק בבית, החל מהמטבח, דרך אמבטיה ועד לציפויי קיר חיצוניים.

משטחי קוריאן הפכו זה מכבר לחלק בלתי נפרד מעיצוב של מטבחים יפיפיים ואיכותיים. הגיוון הרב של צבעים שונים של משטחי קוריאן מאשפר למלא את המשאלות של כל אדם במסגרת מטבח שהינו יפה, איכותי ועמיד בפני כל כתם שמן או חתך סכין.

גם באמבטיה ניתן ליהנות מיתרונות משטחי קוריאן

גם בחדר האמבטיה, משטחי קוריאן משמשים בתור בסיס ייחודי ואיכותי לגורמי מפתח של חדרי אמבטיה רבים, כולל ציפוי הקירות או שיש מסביב לכיור. האוניברסאליות של משטחי קוריאן פתחה אפשרויות נרחבות ביותר עבור עיצובים יעילים ויפים כאחד.

להבדיל מחומרים אחרים שבהם משתמשים במסגרת עיצובים של חדרי אמבטיה, משטחי קוריאן מאפשרים להתאים גם לעיצוב מודרני חדשני וגם לעיצובים קלאסיים יותר. זו הסיבה לכך שחברות רבות מתמקדות בעיקר בעיצוב פנים בעזרת משטחי קוריאן.

מדובר בחומר איכותי שמתאים לכל מקום ובכל כמות. כמו כן, היות ומדובר בפיתרון שמתאים למגוון רחב ביותר של פתרונות עיצוב בכל פינה בבית.