מטרת הפוליש הינה הברקת המשטח תוך הענקת חומר השומר עליהן לאורך זמן מפני התיישנות ושחיקה.

פוליש ווקס - מעניק לרצפה שכבת הגנה נוצצת ומבריקה עם השתקפות מיוחדת במינה. חומר הפוליש בפוליש ווקס נמרח על המשטח ומאט מעט את ספיגת הרצפות.

אנו ממליצים לחזור על פעולת פוליש ווקס אחת לשנה לשמירה על המרצפות לאורך זמן ולהשגת תוצאות מרביות.

פוליש קריסטל - מעניק לרצפות מראה רטוב ומרשים תוך מריחה של חומר החודר לתוך הרצפות ושומר עליהן לאורך זמן מפני שריטות וסימני גרירת רהיטים. פוליש קריסטל הינו החדרה של החומר אל תוך הרצפות המתבצעת בארבע שכבות ושכבה חמישית שהיא השכבה המשמרת.

פוליש קריסטל ניתן לבצע על כל המרצפות למעט מרצפות הנאפות בתנור כמו: גרניט פורצלן וקרמיקה.פוליש קריסטל מורחים בכמה שכבות לפי צורך המרצפה.

לאחר מריחת הפוליש יש להשאיר את הרצפה כמו שהיא ורק לאחר שלושה ימים ניתן לשטוף אותה עם סנו מגן קריסטל או סנו משמר קריסטל. במהלך 3 הימים לאחר ביצוע פעולת פוליש יש לטאטא את הרצפה היטב ולשמור על ניקיונה אך ללא מגע מים. עבודת פוליש קריסטל חייבת להיעשות ע"י מומחים.

 

הדברה, ניקיון ופוליש!

אם עברתם לבית חדש או אם הבית המאוכלס דורש יד מדהימה שתחולל את השינוי המשמעותי, מזמינים חברת פוליש מקצועית ואז מגיע לביתכם ומבצעים ניקיון יסודי הכולל: תריסים, חלונות, אמבטיות ומטבחים, ארונות, פאנלים, מסילות ומסגרות, שירותים, קרמיקות, מוזיקות, דלתות ומשקופים וכיורים. בסיום הניקיון מקרצפים את הרצפה עם מכונת סקוץ מיוחדת, מבצעים פוליש וקס או קריסטל בהתאם לסוג הריצוף ולסיום אתם מקבלים מאיתנו חינם הדברה מקצועית שתרחיק את המזיקים בחוץ.

שירות ניקיון והדברה חיוני בכל בית או עסק בעיקר לאחר בנייה או שיפוץ, עליכם לנקות את המקום ולדאוג להחזירו לקדמותו, למצב נקי, מסודר ונקי ממזיקים, ולכן אנו ממליצים בסיום עבודת ניקיון או פוליש לבצע הדברה בבית או בעסק.

 

ליטוש באמנצעות פוליש

 

ליטוש השייש והמרצפות יעניק לרצפתכם את המראה הזוהר והמרשים ביותר.

ישנם כמה סוגי ליטוש:

ליטוש רשתות יהלום (ליטוש יהלום): לחידוש משטחים, להסרת שכבות קשות, להסרת כתמים ולקבלת גלזורה חדשה.

 

ליטוש באבנים (ליטוש אבן): שנועד ליישור משטחים ולקבלת משטח אחיד, כמו כן ליטוש האבן נעשה ע"י מומחים שמשתמשים במכונת אבן שגורסת את המרצפות ומביאה אותן לקבלת משטח אחיד.

את החריצים (הרובה)פותחים עם דיסק יהלום לאחר מכן ממלאים וסותמים את החריצים בדבק שייש שמותאם לגוון השייש. ליטוש השייש נעשה בעזרת מכשירים מתקדמים מהטובים בשוק.

 

בסיום מורחים על הרצפה חומר מסוג סילר או אקרילי המונע כתמים ותופעות לוואי למינהם בעתיד. המראה הסופי יהיה מט-משי או מבריק לבחירתכם. אנו ממליצים לשלב ליטוש שייש עם פולישקריסטל בכדי לקבל תוצאות מושלמות!