בשנים האחרונות, אנו רואים כי רמת החיים עולה והאתגר העיצובי החל  להתפתח וישנם אנשים רבים שמעוניינים לעצב את הדירה או הבית שהם רכשו, בין אם הוא חדש או בין הוא נרכש מיד שנייה. למעצבי הפנים, קיים חוש אסתטי מפותח והם יכולים לבצע עיצוב דירות חדשני. מעצבים אלה, למדו שנים את המקצוע ולכן, הם יתחילו בשרטוט החלל ולהבין מה נתוני הנכס, כך שניתן יהיה להפוך אותו לנכס מעוצב, נוח ופרקטי בחיי היום יום, הן לבעלי הנכס והן לבני הבית. מעצבי פנים יודעים לקרוא תכניות של חשמל, מיזוג אוויר, מציאת חומרי גלם זולים שייראו יפה בעיצוב שיקנה תחושה של יוקרה, כל אלה הם הכישורים של מעצבי הפנים , אשר יכולים להפוך דירה מוזנחת לארמון של ממש.

בתחום עיצוב הפנים, מי שמתכנן את הדירה שהוא מעצב\ת הפנים, יוכל למצוא גם את בעלי המקצוע שיודעים מה יש לשפץ או להרוס להגדלת החללים כאשר הכול נעשה על פי התוכנית של מעצב הפנים. חשוב כי יהיה אור טבעי בבית ולכן, במקרים רבים, כאשר החלל של הבית חשוך, ניתן יהיה להגדיל את המפתחים, כך שאור טבעי יחדור לבית.

חיסכון בעלויות בהזמנת מעצב\ת פנים

למרות שרבים סבורים כי העלות של שירותיו של מעצב\ת פנים עשויים להיות גבוהים  אבל ההיפך הוא הנכון, דווקא מעצבי פנים, הם אלה שיודעים ויכולים לחסוך בעלויות ולהוציא תחת ידיהם עיצוב דירות חדשני, תוך תכנון נכון וחלוקה של החללים בנכס. לפני שתתחילו בתכנון עיצוב הפנים של הדירה שאותה רכשתם, כדאי תחילה שתגיעו לכמה מעצבי פנים ותוכלו להתרשם מעבודות שהם ביצעו ללקוחותיהם, תבצעו סקר עלויות ואז תוכלו לבחור נכון את מעצב הפנים שיתאים  לסגנון שבו אתם מעוניינים.

גם הכימיה של מעצב הפנים עם הלקוח היא חשובה, כאשר שניהם משדרים על אותו גל הכול זורם כתקנו ואפילו העבודה וההתקדמות של עיצוב ושיפוץ הנכס, תהיה מהנה יותר.

הדגשים בעיצוב של דירות יוקרה

 

לרוב, עיצוב דירות יוקרה הוא שונה מאשר עיצוב דירה סטנדרטית, היות ויש חללים גדולים יותר ועל מנת שהדירה  תיראה יוקרתית ויהיה בה דגש על אלמנטים חשובים, יש לדאוג, כי יחדור בה אור טבעי, מה שיקנה לה מראה גדול יותר. עיצוב דירות חדשני בדירות יוקרה מתבטא אף בירידה הכרחית לפרטים הקטנים ומתן חשיבות לפתרונות פונקציונאליים שמתבטאים בהתאמה מלאה לרצונותיו של הלקוח. היכולת ליצור מכלום, פרטי עיצוב ייחודיים, זה החלום של כל מעצב\ת כך שיש להתאים פריטים שאינם חלק מפס ייצור של מפעל לרהיטים או לחפצי נוי  לעיצוב הבית, כי אם להתאים את פריטים ייחודיים לחלל הספציפי וללקוח עצמו.

 

קווים לדמותו של מעצבי פנים מומלצים שיחוללו פלאים בדירה שלכם

 

מעצב פנים מקצועי, יגיע לנכס, יסקור אותו וכן, ישאל את הלקוח לגבי אורח החיים שלו בבית. אלה יהיו הקווים המנחים לעיצוב ראשוני ולאחר מכן, ניתן יהיה להבין מהלקוח את הקונספט שהוא שואף אליו בעיצוב הבית. ניתן למצוא מעצבת פנים מומלצת שכבר עבדה ועיצבה בתים רבים כגון דירות יוקרה שניתן לראות את עבודותיה ולהחליט אם זה הקו של העיצוב שמוצא חן בעיניכם. מעצבת פנים מוכשרת, תודה, כי תחום של עיצוב דירות יד שנייה שעדיין נחשבות לדירות יוקרה על פי נתוניהן, עשוי להיות מאתגר, כאשר התוצאה הסופית תהיה שונה לחלוטין מהדירה שהייתה קודם לעיצוב והדירה שתתקבל היא דירת יוקרה מעוצבת בתכנון נכון של החללים וניצולם המרבי, עם הרבה אור טבעי ושילוב הרמוני של כל הפריטים יחדיו.