תארו לעצמכם חומר עיצוב יוקרתי למטבח וחדרי הרחצה בבית המתאים גם למשטחים וגם לחיפוי, שניתן לעצב בכל צורה, צבע או דוגמה שרק תרצו. שאינו מתכלה או מתבלה ואנטי בקטריאלי בסטנדרטים הסטריליים הגבוהים ביותר שמונע מחיידקים להתרבות על גביו. אם עוד לא שמעתם על עיצוב בקוריאן, הגיע הזמן להתוודע לחומר המפתיע שמהווה מהפכה של ממש בתחום העיצוב.

 

מהם משטחי קוריאן?

 

קוריאן הוא פולימר אקרילי שפותח על ידי חברת דופונט. במקור שימש החומר למשטחים סטריליים לשימושים מקצועיים כמו משטחים למעבדות, חדרים נקיים ותעשיית הרפואה, כך שכשאנחנו מדברים על מטבח "נקי כמו בית מרקחת", במטבחי קוריאן לא מדובר בהגזמה. מלבד תכונות החומר יוצאות הדופן, יתרון נוסף הוא היכולת ליצוק משטחי קוריאן בהזמנה אישית, כך שגם תוכלו לעצב את מטבח החלומות שלכם בכל תבנית שרק תדמיינו, וגם יגיע ביציקה אחת ללא חיבורים או תפרים שעלול להצטבר בהם לכלוך או חיידקים. החומר אינו חדיר לנוזלים ועמיד במשך שנים רבות ולכן מושלם למטבחים. ניתן להזמינו בצבעים וטקסטורות רבים בין עיצוב יוקרתי לבן ואסתטי, מטבחי קוריאן בעיצוב כפרי או עיצוב וינטאג'. כל מה שרק תבחרו, בדיוק כמו שתרצו.

 

גם במקדש הניקיון של הבית שלכם, חדר האמבטיה, חשוב שיהיו לכם משטחים קלים לניקוי, בעלי מראה חלק ואסתטי ושדוחים חיידקים באופן אופטימלי. משטחי קוריאן מאפשרים לעצב את חדר האמבטיה במגוון עיצובים יוצאי דופן.

 

חיפוי קירות בקוריאן

 

חיפויי קירות נעשו פופולריים מאוד בתחום עיצוב הבית. לאלו מכם שלא אוהבים את המראה הקר של שיש או אבן ומעוניינים להשתמש בחומר סינתטי יעיל, רב-שימושי וקל לניקוי, אנו ממליצים על חיפוי קיר בקוריאן. החומר הקל לניסור ועיבוד מאפשר לכם להצמידו לקיר בלי חיבורים נראים לעין, כך שהחיפוי ייראה כחלק בלתי נפרד מקירות הבית. הוא ישמור על מראה עיצוב יוקרתי למשך שנים רבות עקב עמידותו הרבה של הפולימר האקרילי וקלות הניקוי שלו.

 

הוא יכול לשמש כחיפוי אסתטי לסלון ומרחבי האירוח בבית או כאריחים לחדרי המקלחת. העמידות הגבוהה של הקוריאן לחדירת נוזלים הופכת אותו למושלם למשימה.

 

עיצוב יוקרתי בהתאמה אישית

 

פנו אל מעצבת פנים מנוסה ומקצועית עם היכרות בתחום העיצוב בקוריאן שתיקח בחשבון את כל המשתנים למטבח וחדר האמבטיה המושלם לצרכיכם. יחד תוכלו לחשוב אילו שימושים אתם עושים במטבח, היכן כדאי למקם משטחים, ארונות וחיפויים, כך שתוכלו ליצור תבנית מוכנה מראש של מטבח אסתטי, מעוצב בטעם טוב ונקי ברמה סטרילית.  תוכלו לתכנן עם מעצבת פנים שילובים של משטחי קוריאן עם עץ מלא, MDFאו קרמיקה כדי לשוות את הסגנון המדויק שדמיינתם לבית. למשל, מטבחי קוריאן שמשטחיהם מעוצבים כשיש בוהק והארונות והנישות לתנורים ומכשירי חשמל אחרים מעוצבים בסגנון כפרי דמוי עץ מלא. או למשל, חדר אמבטיה עם אריחי ומשטחי קוריאן בשילוב גופי תאורה מובנים.