עיצוב מטבחים בצורה מושלמת, מאפשרת לדיירי הבית ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. לכן, כאשר נגשים למשימת עיצוב המטבח, יש לעשות חושבים , שהרי בסופו של דבר, על המטבח לשרת אתכם בנאמנות שנים רבות ולהקנות לכם נוחות בלתי מתפשרת בעת השהות בו.

מעבר לפן העיצובי, שברור שאף אחד לא יתפשר עליו, יש צורף לבחור גם בחומרי גלם בעלי כושר עמידות ומתוכנן באופן כזה שיהיה עמיד בפני לחות, מים ושינויי טמפרטורה. לכן, עליכם לדעת כי שימוש בחומרי גלם זולים לאורך השנים יעניקו למטבח מראה מוזנח וזאת תוך פרק זמן קצר יחסית, ללא קשר לרמת התחזוקה שלכם ולהשתדלות מצידכם.

מהם מטבחים מעוצבים?

מטבחים מעוצבים הם אותם מטבחים שאנו רואים בקטלוגים ומגזינים לעיצוב, אך כמובן עיצוב מטבחים נעשה על פי טעמם האישי של בעלי הבית, אם זה עיצוב קלאסי נקי, עיצוב כפרי מאסיבי, סגנון וינטאג', מטבח איטלקי מיוחד ועוד מגוון רב של סגנונות עיצוב שיכולים לשדרג את הנראות כולה של הבית וכמובן של חווית השהות שלכם במטבח. כיום, נראה כי אנשים רבים משתמשים בשירותיהם של מעצבי פנים ואדריכלים וזאת במטרה לחשוב על כל פרט ופרט ועד לקבלת מראה מטבח מעוצב ומרשים ממש כמו מקטלוג או מגזין מרשים.

למעשה, מטבחים מעוצבים נבנים לאחר תכנון מוקדם ויסודי, בו לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים החשובים לצורך ייצור מטבח איכותי ומושלם. בין היתר מעצבי פנים המומחים בעיצוב מטבחים לוקחים בחשבון את סגנון החיים של הדיירים, את אורך החיים שלהם, הרגלי הבישול, הרגלי המטבח את  מספר האנשים שמתגוררים בבית, את תדירות הבישול ועוד פרמטרים רבים. בהתאם לפרמטרים אלו, למעשה "תופרים" את המטבח הנכון.

שימוש בשיש קוריאן בעיצוב המטבח

אחד הטרנדים הלוהטים בעיצוב מטבחים, הוא עיצוב על ידי חומר קוריאן, שהוא למעשה חומר מיוחד אשר מאפשר לכם לשלב אותו בתהליך עיצוב המטבח. מדובר בחומר מבריק, אותו ניתן למרוח על גבי השיש או על גבי רהיטים שונים בחלל המטבח ולקבל מראה יוקרתי, ממש כמו של מטבחים יוקרתיים מקטלוגים.