מטבחים איטלקיים כבשו לאחרונה את הטעם של הקהל הישראלי. גם בארץ מגיבים לטרנד המצליח בכל העולם ומחפשים חידושים בתחום עיצוב המטבחים בסגנון איטלקי. כאשר היום יש כל כך הרבה אפשרויות לעיצוב מטבח בסגנון איטלקי, בחירת חומרי הגלם מהווה חלק עיקרי מהתהליך. אם בעבר נהוג היה לבחור חומרי גלם שונים לכל אחד מהאלמנטים במטבח, הרי שעם החידושים הטכנולוגים הקיימים היום ניתן לעצב מטבח מרהיב עם חומרי גלם נבחרים ואיכותיים ביותר.

מטבח בסגנון איטלקי עם משטחי קוריאן שיק

משטחי קוריאן שיק מובילים את החדשנות בעולם המטבחים ומציעים למעצבי המטבחים מבחר גדול של משטחים המשמשים לחיפוי קירות, כיורים, משטחי עבודה, שולחנות אי במטבח ועוד. משטחי האיכות של קוריאן מגיעים ברמת דיוק וגימור מדויקת להפליא ומתמזגים עם העיצוב הכולל של מטבח האיטלקי. היתרונות הגדולים של משטחי קוריאן שיק בעיצוב מטבחים מאפשרים לדמיון וליצירתיות של מעצב המטבחים ושל הלקוח להתעופף למחוזות רחוקים הניתנים לייצור הלכה למעשה. מטבח בסגנון איטלקי מבוסס על עקרונות עיצוב המטבח המודרני המתאפיין בקווים ישרים ונקיים, המתמזגים עם קווי המתאר של קירות הבית והחלונות. אותם קווי מתאר חלקים וישרים ניתן לייצר בקלות במשטחים שלנו. משטחי העבודה של המטבחים האיטלקיים הם גדולים ורחבים, מכאן שאפשרויות השילוב עם משטחי קוריאן הן רבות ומגוונות. סגנון העיצוב הפשוט והנקי יכול להגיע במגוון גדול של צבעים וטכניקות גימור. הם נוחים מאוד לעבודה, קלים לניקוי ולתחזוקה וחזקים מאוד. האיכות של המשטחים שלנו מאפשרת את השימוש וההתקנה שלכם בחללים נוספים בבית כגון חדרי אמבטיה וחיפוי נישות שונות.

קוריאן למטבח

עיצוב מטבח איטלקי עם טכנולוגיה חדשנית

בימים אלה השימוש בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך מסייעת רבות בייצור מטבחים. הדבר מתאפיין בקיצור משמעותי של זמני הייצור, רמת דיוק גבוהה ושימוש בחומרי גלם איכותיים יותר. בזכות התפתחות המדע והטכנולוגיה, ניתן לייצר היום מטבחי יוקרה מחומרי גלם איכותיים יותר, חזקים ואמידים יותר ומרהיבים הרבה יותר. אחד מהם הוא השימוש בטכנולוגיית ננו לייזר. בעזרת טכנולוגיית ננו לייזר החיתוך של חומרי הגלם מדויק ביותר ומכאן גם יכולת ההרכבה המדויקת של המטבח עצמו. הציפוי של ארונות המטבח קיים גם הוא בטכנולוגיה חדשני המונעת שריטות, הצטברות של לכלוך, טביעות אצבעות וחיידקים. גם משטחי קוריאן שיק יוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומשתלבים בצורה הרמונית עם יתר האלמנטים במטבח. בזכות בחומר המיוחד של המשטחים ניתן לעצב אותם בהתאמה אישית בכל צורת חיתוך וגימור.