תהליך עיצוב פנים, טומן בחובו ידע רב בסוגי החומרים השונים בשוק ובכלל ידע בסיסי בכל הקשור לעיצוב פנים. אם בעבר עצוב פנים על ידי מעצב היה פרי נחלתם של אנשים עמידים ורק הם היו יכולים להרשות לעצמם להיעזר במעצבי פנים, נראה כי לאור התחרות הרבה וההבנה כי עיצוב בית בצורה מזמינה ונוחה יכולה לשדרג את רמת החיים של בעלי הבית, אנשים רבים פוקדים זה אחר זה אצל מעצבי פנים ומזמינים אתם לצורך עיצוב נכון של ביתם.

הטרנד החדש שכבש את עולם עיצוב הפנים, הוא שימוש בקוריאן. ראשית נסביר כי קוריאן מהווה חידוש ענק בעולם העיצוב והוא חומר המשלב בתוכו את העמידות הדרושה למקומות עבודה ופעולה רבים, אם זה בבית או אם זה במשרד ויוצר מגע רך ונעים. קוריאן משלב מספר תכונות מצוינות והן: חוזק ויופי בצורה בלתי מתפשרת, מכיוון שהו עשוי מפולימר אקרילי ועוד מרכיבי שונים היוצרים את אפקט יציב ומושלם ומתאים בעיקר לעיצוב פנים.

איכות בלתי מתפשרת

אם בעבר הלא ממש רחוק חומר הקוריאן שימש רק לציפוי משטחים שונים, אם זה במעבדות, על משטחי עבודה שונים, במטבחים תעשייתיים, בחדרי אמבטיה ועוד מקומות שונים. כיום, הדבר הוא שונה לגמרי, ונראה כי יותר ויותר אדריכלים ומעצבי פנים מבינים את האיכויות הבלתי רגילות של הקוריאן ואת התרומה שלו לעיצוב חלל הבית והם מציעים ללקוחות לשלב את חומר זה בחלל הבית במקומות שונים, על מנת לקבל מראה מיוחד והכי חשוב אסתטי לחלוטין.

היכן ניתן לשלב את חומר הקוריאן?

בגדול, את החומר ניתן לשלב במקומות שונים בבית אם זה בחדר האמבטיה, במטבח, בחדר עבודה, בסלון ולמעשה בכל משטח. למעשה, החומר מתאים לשימוש במגוון שלם של רהיטים שונים כמו – ציפוי ושילוב של משטחי קוריאן למטבח, שיש קוריאן לאי במטבח, חיפוי קיר מחומר קוריאן, שיש קוריאן לחדרי אמבט, כיורי קוריאן למטבח ולאמבט, מגוון סוגי רהיטים מקוריאן, ויטרינות, נישות דלפקים ונראה כי הרשימה עוד ארוכה. למעשה, שילוב של החומר יעניק לכם שיק יוקרתי בחלל.