אחת הדרכים היעילות ביותר לחדש את מראה פני הבית, ולהעניק לו נופח חדש ומרענן, היא לא רק באמצעות חיפויי קיר, אלא גם באמצעות צבעי קיר. אם תבדקו את מניפת הצבעים אותה מציעים לכם חברות ייצור צבעי קירות, תבינו שאין צבע  שחלמתם עליו והוא איננו נמצא במניפה. אם אתם סולידיים, תוכלו לבחור גוונים עדינים יותר ופחות רועשים, אבל מי שרוצה להשתולל עם הצבעים, השמיים הם הגבול!

למה כדאי לצבוע את הבית על מנת לחדשו?

צבעי קיר הם שינוי קטן אך גם גדול. אין כבר שום צורך לשבור תוכניות חיסכון או להיכנס להוצאות כספיות מרובות הכרוכות בהזמנת שיפוצניק או ברכישת חיפויים חדשים לרצפה, או חידוש רהיטי הבית. באמצעות צבעי קיר, תוכלו לחולל שינוי אמיתי ומהותי ולזכות לבית יפה יותר, עדכני יותר וכמובן טרנדי יותר. צבעים חדשים מרעננים את פני הבית וניתן בקלות להתאימם לשאר המרכיבים העיצוביים של הבית, על מנת להביא להרמוניה. ניתן להתאים צבעי קיר לרהיטים, לצבעי הדלתות, לצבעי ארונות המטבח, לבחור בצבעים אותם הילדים אוהבים במיוחד לחדרים שלה, להתאימם לוילונות, לגופי תאורה ועוד.

שלושה סוגים עיקריים של צבעי קיר

צבעים אקריליים הינם צבעים אלגנטיים במיוחד, גמישים ואיכותיים למי שמחפש מראה ייחודי ויוקרתי. צבעים אקריליים הינם צבעים על בסיס של מים, קל מאוד לצבוע עימם, והם ישמשו אתכם למשך שנים מרובות. צבעים אקריליים הם מאוד פרקטיים. ניתן לצבוע עם צבעים אקריליים גם את קירות הבית הפנימיים אבל גם קירות חיצוניים, שכן צבעי קיר אקריליים הם עמידים בפני תנאי מזג אוויר ואקלים שונים ומגוונים. ישנו גם צבע קיר סופר אקרילי, צבע מיוחד בעל מרקם חלק והוא משמש לצביעת קירות חיצוניים, קירות פנימיים, טיח, בטון, לוחות צמנט, קורות גבס ועוד. הצבע האחרון הוא צבע סופר גמיש. לצבע יש כושר התארכות ויכולות התכווצות למידה ההתחלתית ומכאן גם שמו. הצבע מסייע לגשר על סדקים. הוא עמיד מאוד לאורך שנים, עמיד בפני שחיקה ואפילו עמיד בפני תנאי מזג אוויר משתנים. הצבעים מגנים על הקירות מפני חדירת מים, מפני עובש, פטריות ונזקים אחרים וניתן באמצעותם לחדש קירות פנימיים או חיצוניים.