קוריאן לחדר רחצה

קבלו הצעה משתלמת

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם:

כשמעצבים חדר רחצה יש לקחת בחשבון חומרים נכונים, פרקטיים, מותאמים למים, הגיינים ויפים. קוריאן לחדר רחצה הוא הפתרון המושלם! משטחים עם כיורים אינטגרליים ללא חיבורים, חיפויי קירות, ריצוף, אגניות בכל מידה ובהתאמה לחלל.

בקוריאן תוכלו ליצור מראה חם חלק ונקי בעיצובים בלתי נגמרים. הקוריאן, הוא חומר חדש יחסית, אשר מהווה מעין משטח חדשני שהולך ונהיה נפוץ יותר ויותר בעיצוב הבית ויכול לשמש למגוון רחב של עיצובים.

שילוב של קוריאן בחדר הרחצה והאמבטיה

חדר האמבטיה הינו לא פחות חשוב מאשר המטבח. עקב השינויים הקיצוניים המתרחשים בטמפרטורה של החדר הזה, חדר האמבטיה דורש פתרונות שגם ישלבו עיצוב איכותי ונעים לעין, אך גם עמיד במיוחד. שילוב קוריאן לאמבטיה ממלא את התפקיד הזה באופן מושלם, מספק את היופי הדרוש לחדר אמבטיה פרקטי ויוקרתי כאחד.

המאפיינים הייחודיים של קוריאן מאפשרים לספק מגוון רחב מאוד של לקוחות עסקיים ופרטיים. הוא יכול לשמש גם בתור משטח עבודה במטבח, כיורים ואף בתור ציפוי קירות חיצוני או פנימי בעל חזות מרשימה ועמידות שמאפשרת לו שנים ארוכות של שימוש איכותי ומועיל.

קוריאן לחדר רחצה תפס תאוצה גם בקרב המעצבים

כל המעצבים הכי גדולים בעולם הרוצים לעצב חדר רחצה בסטנדרטים הכי גבוהים ממליצים על שימוש בקוריאן לעיצוב חדרי רחצה.

כל האלמנטים בחדרי רחצה ניתנים לעיצוב ייחודי ומרהיב כמו אמבטיות קוריאןאגניות לחדר אמבטיה, חיפויי קיר וכיורים ייחודיים ביופיים.

בואו לעצב את חדר הרחצה שלכם בסטנדרטים הכי גבוהים הקיימים כיום עם משטחי קוריאן, כיורי קוריאן וחיפויי קיר שפשוט יהפכו את חדר האמבטיה שלכם למדהים ביופיו.

הנה כמה עיצובים של חדרי רחצה בשילוב קוריאן

אוקיי, אבל מה זה בכלל קוריאן?

הקוריאן הוא חומר מלאכותי, אשר למעשה משלב בתוכו חומרים רבים נוספים.

אין זה המקום להרחיב אודות תהליך הייצור שלו, אולם נציין כי קיימות לו כמה תכונות בסיסיות:

  1. הראשונה, היא היותו חומר בלתי חדיר
  2. השנייה היותו גמיש וניתן לשימוש עיצוב ארונות האמבטיה

שתי התכונות הללו הפכו אותו למוצר מבוקש בקרב מעצבי בתים רבים, פרטיים או אנשי מקצוע.

מהם השימושים הנפוצים של החומר בחדרי רחצה?

קיימים שימושים רבים לחומר הקוריאן והוא נחשב כמתאים במיוחד לעיצוב ארונות, כיורים, משטחים שונים וכיוצא באלו. בפרט, קיימות חברות ואנשי מקצוע רבים אשר מתמחים בעיצוב ארונות אמבטיה מקוריאן, יצירת כיור ואף שיש.

חשוב לציין בעניין זה, כי שיש הקוריאן לא עשוי מחומר השיש, אלא מקוריאן והוא רק משמש כשיש.

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים משטחי קוריאן לאמבטיה?

קיימים הטיפים הבסיסיים:

  • חשוב מאוד לערוך סקר שוק
  • ללכת לצפות בעיצובים שונים
  • התייעצויות עם אנשי מקצוע

אולם, במקרה של משטחי קוריאן לאמבטיה, חשוב מאוד לדאוג קבלת קוריאן מקורי. הקוריאן הוא חומר נהדר אמנם, וככזה קיימים לו חיקויים רבים וזולים אשר בפועל, אינם דומים לו באיכות או בתכונות. לכן, בדקו בצורה יסודית את העניין הזה.

חשוב לזכור כי ככל עוד שהחומר הופך נפוץ יותר והביקוש אליו עולה, כך המחיר שלו בדרך כלל עולה.

מספר דגשים חשובים לרכישת משטחי קוריאן לאמבטיה וחדר הרחצה

עשו סקר שוק

ייתכן מאוד ותגלו כי המחירים סבירים ביותר, ויאפשרו לכם לעצב את חדר הרחצה בצורה יעילה ויפה.

השתמשו רק בקוריאן מקורי

חבל לסמוך על חיקויים בעיין הזה, הקוריאן הוא חומר המאפשר נוחות ופרקטיות לא בכדי. כאמור לעיל, עשו סקר שוק על מנת להגיע לאיש המקצוע או לחברה האמינה ביותר, מלבד הצורך במחיר זול.

בקשו טיפים והמלצות

שאלו חברים אשר אתם יודעים שהשתמשו בחומר בעבר. אם אתם מכירים כאלה (וסביר להניח שכן), הם יוכלו לתת לכם טיפים שישפרו את הפרקטיות שלכם בעיצוב.

לסיכום

קוריאן הוא חומר עם מוניטין של חוזק ויופי, הוא אסתטי, ניתן לעיצוב, בלתי חדיר ולכן הוא נפוץ כל כך. אפילו אם אתם לא מעוניינים לשפץ את חדר האמבטיה בקרוב, שווה לקרוא עליו, לערוך סקר מחירים ולהכיר אופציות עיצוב.

 

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 18  ממוצע: 5