בשנים האחרונות ניתן לראות משטחי קוריאן מרשימים במטבחים של בתים רבים. אם בעבר הלא רחוק רק אנשים בעלי יכולת כלכלית ועסקים שונים יכלו להרשות לעצמם משטחים מרשימים אלו, כיום המחירים ירדו מעט והיתרונות שלהם מובילים רבים לרכוש אותם.

עיצוב מטבחים – כי אי אפשר בלי

עולם עיצוב המטבחים הוא עולם עשיר ביותר שמתחדש מדי תקופה קצרה. עולם זה מאגד מטבחים בסגנונות רבים, בצבעים ומחומרי גלם שונים. יש מטבחים שמוצעים במסגרת קולקציות קיימות ואילו מטבחים אחרים מוצעים בהתאמה אישית לצרכיו ודרישותיו של הלקוח.

אם בעבר היצע המטבחים היה דליל ורוב האנשים קנו מטבחים בעיקר משום הפונקציונאליות שלהם, כיום כל אחד מודע לעובדה שחלל המטבח מהווה חלק בלתי נפרד מעיצובו של הבית (בעיקר כאשר הבנייה החדשה תומכת בעיקר במטבחי חלל פתוח) ולכן כל אחד שבוחר מטבח מעוניין שהוא יצליח למלא את הקסם של עולם העיצוב שעיקרה שילוב נכון של פונקציונאליות ואסתטיות. שילוב שמאפשר מטבח מרשים ושימושי. כאן נכנסים לתמונה משטחי קוריאן למטבח.

היתרונות של מטבחי קוריאן

שילוב הקסם - המראה היוקרתי של הקוריאן והפונקציונאליות שלו הם אלו שמובילים את מרבית האנשים לבחור במשטח זה (שיש) למטבח שלהם.

אפשרויות עיצוב רבות - חומר הקוריאן הוא חומר גמיש מאוד (חומר סינטטי בעל בסיס של פלסטיק, כל מיני מינרלים וחומרים אקריליים) ולכן ניתן להתאים אותו לדרישותיו של הלקוח. ניתן להחליט על שיש קוריאן במטבח אליו מחובר כיור, סבוניה ועוד, הכל כמשטח אחד רציף.

ללא חיבורים - משטח הקוריאן אותו מתקינים במטבח הוא ללא חיבורים נראים לעין, כולל באזור של הכיור. דבר זה קיים רק במשטח הקוריאן. ניתן להזמין יציקה אחת של החומר שכוללת בתוכו כבר את הכיור ודברים נוספים.

ניקוי קל ומהיר - את השיש, כמו גם קרמיקה למטבח, אפשרי לנקות אותו בקלות באמצעות מטלית וסבון. אין צורך בתכשירים מיוחדים.

עמידות וחוזק - הקוריאן חזק מאוד ועמיד בפני חומרים שונים.

חידוש - ניתן לחדש חומר זה בקלות על ידי הזמנת שירותיו של איש מקצוע שילטש עבורכם את המשטח ויחשוף שכבה חדשה של חומר זה.

חומר בטוח - חומר זה אינו מכיל חומרים רעילים ובטוח מאוד לשימוש ביתי.

יתרונות נוספים של חומר זה וזאת מלבד המראה המרהיב והיוקרתי שלו הם שהצבע שלו נשמר לאורך זמן, הוא אינו נשרט בקלות והוא לא סופח נוזלים וזאת משום שאין בו נקבוביות.

לסיכום, נכון להיום שיש קוריאן מהווה אחד השחקנים הראשיים בעולם עיצוב מטבחים וניתן להזמין אותו בעובי בו מעוניינים, בצבע ובעיצוב המתאים למטבח שלכם, דבר שיבטיח לכם מטבח יפהפה, מרשים ושימושי.