כל מנהל של משרד רוצה מדי פעם לבצע שדרוג או שינוי שיכניסו רוח חדשה אל בין כותלי המשרד. אפשר לבצע שיפוץ יסודי, אפשר לשנות את החלוקה הפנימית והעיצוב של המשרד ואפשר גם לבצע כמה פעולות של שדרוג המטבח במשרד שבו עושים שימוש העובדים במהלך יום העבודה. החידוש האחרון בתחום שיכול לסייע ולהפוך את המטבח לחדש, יפה ומיוחד הוא משטחי קוריאן. מדובר במשטחי עבודה מתקדמים ומתוחכמים שגם יהיו נוחים לשימוש יומיומי וגם יתרמו לא מעט למראה של המטבח הן עבור העובדים והן עבור מי שמגיע לבקר (לקוחות או אורחים). המראה יהיה כשל מטבח יוקרתי ומבריק.

משטח קוריאן משלב בין כל מה שצריך כדי לקבל גם מראה יפה ויוקרתי וגם נוחות לשימוש ועבודה במטבח. מדובר במשטחים חזקים במיוחד שניתן אפילו לעצב באופן אישי המותאם לכל משרד או מטבח בנפרד. משטחי קוריאן למטבח הם נישה נפרדת של משטחים המתאימים לשימוש במטבחים וכך גם העיצוב שלהם. יחד עם זאת - המטבח במשרד לא מנותק משאר החללים או עמדות העבודה וכאשר מחליטים להתקין בו משטח קוריאן חשוב שתהיה התאמה בין המשטח, לעיצוב המטבח ולשאר האלמנטים של עיצוב משרדי בחלל כולו. כיום גם ניתן להשיג כיורי קוריאן להשגת המראה המושלם והפרקטי שיביא נוחות שימוש לעובדים.

שילוב בין ריהוט משרדי לבין עיצוב המטבח במשרד

כאמור, המטבח המשרדי מהווה יחידה בלתי נפרדת משאר אזורי המשרד. כאשר מקדישים את המחשבה ותשומת הלב לעיצוב המקשר בין כל האלמנטים הלוקחים בכך חלק יתקבל סגנון עיצוב אחיד שיהיה נעים מאד לעין וגם יספק אווירה נעימה בעת השהות במשרד. עיצוב המטבח במשרד חייב להתבסס גם על שיקולים של יופי והתאמה, גם על עקרונות עיצוב של משרדים וחללים עסקיים וכמובן על נוחות שימוש, גישה נוחה לכל החפצים שנמצאים בו ומקום שיכיל את מספר העובדים או המבקרים במקום בעת ובעונה אחת ללא צפיפות. משטחי הקוראים יכולים לסייע רבות בכל אלה ולכן ההתאמה האישית מהותית במיוחד.

כאשר מנהל משרד לוקח בחשבון כל פרט בעת העיצוב, לרבות פריטי ריהוט משרדי - יהיה זה פספוס שלא לשלב בעיצוב הכולל גם את המטבח. לכן כאשר משלבים את כל האלמנטים לכדי סגנון עיצובי אחד - קל יותר לקבל את המראה המושלם והרצוי של משרד שנעים להיות בו, לעבוד בו ואפילו רק לבקר בו כאורח.

גם משרדים שאינם נחשבים ליוקרתיים יקבלו מראה ייחודי כאשר יותקנו בהם משטחי קוריאן. לכן המשטחים מומלצים עבור כל מנהל משרד שמחפש את הרעיונות הטובים ביותר לצורך שדרוג המטבח במשרד. כאשר המשטחים יותאמו לצרכים שלו, לעיצוב של חלל המשרד שלו ולנוחות של העובדים שפוקדים את המשרד מדי יום - אין ספק שתתקבל תוצאה לא פחות ממושלמת.