המטבח הוא החלל המרכזי ביותר בבית שלנו. שם המשפחה מתכנסת מדי יום לארוחה, שם אנחנו מבלים שעות ארוכות בבישולים ובשיחות משפחתיות. מלבד המזון המוגש במטבח רצוי שגם החלל שלו יהיה מפתה דיו ויגרום לכל אחד צורך להיכנס אליו ולהתענג גם המראה וגם מהניחוחות שמתפוגגים ממנו.  

על מנת להשיג מראה יפה ומזמין במיוחד ניתן לבנות משטחי קוריאן למטבח שלנו ולשלב לצד הבריקים למטבח שלנו. בריקים מקנים את המראה הקלאסי והחמים של פעם. הם משרים תחושה של בית והם יכולים להתאים כבריקים לחיפוי של קיר או שניים מעל לתנור או לצד הכיור. אך אין ספק שבכל מקום שהם יעוצבו במטבח, הם יתרמו לתחושת היופי והנעימות בחלל המטבח.  

בריקים ושיש

למעשה משטחי קוריאן הם משטחים שדומים לשיש אך הם עשויים מחומרים אחרים, עמידים לא פחות, שמהווים פתרון מושלם לכל משטח בחללי הבית. הבריקים לעומת זאת משלימים את המראה ומעניקים יופי והדר לחלל המטבח. בריקים הם למעשה מיוצרים מלבנים, מחמר שמשמש עבור חיפוי אבן של כל קיר בחלל הבית או מחוץ לבית. לבנים אלו נחשבות לעמידות מאוד והיום אפשר להשיג אותם במגוון של צבעים וחומרים, לא רק מחרס.

שילוב בריקים במטבח

טיפים עיצוביים למטבח באמצעות בריקים

מהסיבה שבריקים עשויים להגיע במגוון של תצורות, גוונים וחומרים רצוי מראש להגדיר את הסגנון העיצובי במטבח ואת הגוונים השולטים בו. כדי להעניק חזות אותנטית, עשירה ומעניינת כדאי לבחור  בריקים שהם עתיקים מפירוק, במידה ועיצוב המטבח נחשב לעיצוב כפרי, אפשר לשלב לצד המשטח קוריאן שמתאים מאוד לסגנון הכפרי, את הבריקים הלבנים בגוונים חמים יותר כמו חום, אדמדם וכו.

על מנת ליצור הרמוניה במטבח שלנו בין חלל הפנים לבין החלל החיצוני ולהעניק אווירה שהיא רומנטית ומהפנטת שילוב של בריקים עם משטחי קוריאן יעניק למטבח שלנו את המראה המושלם והקלאסי. בייחוד אם יחד עם זה תשלבו גם את התאורה המיוחדת שתכוון לבריקים ותאיר באור רך ועדין, סיכוי קלוש שתרצו לצאת מהמטבח בתום הסעודה. יש פתרון עבור זה.. בריקים בחלל חדר השינה..?!

בחירה נכונה של בעלי מקצוע

בעלי מקצוע המתמחים בהתקנת דקים, פרקטיים ובריקים בחירתם חשובה מאוד, כיוון שישנה חשיבות רבה לאיכות העבודה והגימור המתקבל.בעלי המקצוע חייבים להציע ניסיון רב בתחום התקנת הבריקים, הדקים והפרקטים, כך שיוכלו לסייע לכם גם עם בחירת הצבעים וסוג החומרים האיכותיים והמתאימים לאופי החלל. כידוע ישנם לא מעט סוגים ולכל אחד אופי מיוחד משלו המתאים לסגנון שונה של עיצוב. כמו כן, ישנה חשיבות רבה לחומרי ההדבקה של הבריקים, ולכן יש לבדוק אם חומרים בעלי המקצוע משתמשים.