המטבח הינו ללא ספק לב ליבו של כל בית. יש להקדיש בעיצובו את מלוא תשומת הלב. כאשר אתם בוחרים סוג ארונות למטבח, על פי הסגנון, יש להתאים להם משטחי עבודה שלא יהיו יפים בלבד, כי אם גם שימושיים וגם בעיצוב מרהיב. אחד מחומרי הגלם הנפוצים במטבח שמשמשים כמשטחי עבודה הינם משטחי קוריאן אשר ניתן לעשות בהם שימוש כמשטחי עבודה מושלמים וכן, כחיפוי קירות. יש לציין כי משטחים אלה הם חזקים ועמידים ועמידותם ידועה למים. במשטח זה, אין נקבוביות מה שאינו גורם לכתמים להיווצר על משטחי הקוריאן. מדובר למעשה על המצאה אמריקאית והמשטח הוא למעשה פלסטיק עמיד במיוחד. המראה הזוהר והיוקרתי שלו ועמידותו לשנים, לא הטילה ספק בקרב מעצבים ואדריכלים רבים שכבר שנים מעצבים באמצעותו בתים, דירות, משרדים ובתי עסק.

מטבחים מעוצבים המשלבים משטחי קוריאן

בגלל עומס ומרוץ החיים,העבודה, הטיפול בתחזוקת הבית, נשים רבות מחליטות על בחירת חומרי גלם במטבח שיעשו להן את החיים קלים בהרבה יותר. דוגמא קלאסית לכך, היא ניקוי משטח המטבח כאשר נוצרים בו כתמים, מה שלא יהיה בהתקנה של משטחי קוריאן. ללא ספק, המטבחים המעוצבים הם טרנד וכל מי שמעוניין להשקיע בכך, שוכר את שירותיו של מעצב פנים מוכר, אשר מתמחה בעיצוב מטבחים על פי הטעם של בני הבית ואורח החיים שלהם.

גם הריצוף יכול להשתלב היטב עם משטחי קוריאן במטבח, במיוחד אם הגוון של המשטח הינו לבן, מה  שמצריך גוון כהה של ריצוף.גם ריצוף אבן טבעי וכהה עשוי  להתאים למטבח במיוחד אם הוא גדול, כך שהחלל  במטבח ייראה אינטימי ומעניין יותר. למשל משטח בהיר ולבן בשילוב של ריצוף אבן צפחהשהיא בגוון שחור ועשויה לגרום לשילוב מרהיב בין שחור ללבן. אבן זו נותנת נופך מרשים במיוחד לחיפוי וריצוף של מטבחים, קירות חיצוניים ובריכות שחייה פרטיות. הגוון הכהה מקנה רושם ייחודי שלא נראה באף אבן אחרת המיועדת לריצוף או חיפוי קירות.

מראה של חוזק ויופי במטבח המעוצב שלכם

עיצוב הפנים באמצעות שיש וקרמיקה הוא הליך מקצועי המתבטא הלכה למעשה בכל אחד מחללי הפנים בשטח הבית או הדירה הכולל גם את הסלון שהוא חדר האירוח המרכזי בבית. היום קיים היצע גדול של ריצוף שיתאים לעיצוב הפנים של המטבח ושאר החללים בבית. היצע גדול זה, מאפשר לכם ליהנות מפתרונות תכנון ועיצוב המותאמים במיוחד לסגנון והעיצוב האישי של כל אחד מכם בעת שיפוץ המטבח.

המראה של חוזק ויופי במטבח המעוצב שלכם, כאשר מותקנים בו משטחי קוריאן חזקים, מבהיקים ובעלי מראה יוקרתי, בשילוב עם ריצוף מתאים, מה שיקנה אווירה מיוחדת, כזאת שבדיוק רציתם, על מנת שתשבו יחד עם בני הבית במרכז הבית שהוא כמובן המטבח החמים והמעוצב שלכם.  באמצעות ההיצע הרב, כשאר אתם חושבים על התקנת משטחי קוריאן תוכלו להתאים את הריצוף האידיאלי, אשר ילך בד בבד עם המשטחים שבחרתם למטבח.