מהם משטחי קוריאן ?

משטחי קוריאן אלו משטחים אשר עשויים מחומר הקוריאן, חומר בעל עמידות גבוהה ובעל מראה חיצוני ייחודי. נהוג לייצר מהקוריאן מגוון משטחים, ביניהם גם משטחי עבודה למטבח ולחדר האמבטיה. משטחי קוריאן הינם בעלי ציפוי קשיח וקשה מאוד לחדר אותו מכיוון שהוא עשוי מפולימר ארקילי והידראט אלומינה.

שילוב של משטחי קוריאן במטבח ובחדרי אמבטיה

משטחי קוריאן משתלבים בסוגי עיצוב שונים, למשל, נפוץ מאוד שילוב של משטחי קוריאן עם מוצרי עץ. אנשים רבים בוחרים לייצר ולבנות את המטבח שלהם מחומר גלם עיקרי – עץ. העץ משתלב היטב עם הקוריאן ובשנים האחרונות ניתן לראות שילוב זה יותר ויותר. הסיבה שאנשים בוחרים במשטחי קוריאן קשורה באופן ישיר לעובדה כי מדובר במשטח איכותי ועמיד אשר משמש אותם לאורך שנים ארוכות. גם בחדרי אמבטיה נהוג לייצר משטחים מקוריאן, מעבר להתאמה העיצובית של הקוריאן, יש לייחס חשיבות גם לעובדה כי חדר המאבטיה בדרך כלל חדר עם לחות ורטיבות, דבר שאינו מפריע למשטחי הקוריאן. נהוג להשתמש בקוריאן בחדר האמבטיה לבנייה של משטח החתלה, משטח תחת הכיור וכדומה.

משטחי קוריאן מחוץ לחללים פנימיים של הבית

מי שרואה לנכון לעצב את ביתו ודואג לו בהיבט זה, ודאי מקפיד גם על עיצוב הגינה. יש שבוחרים בשדרוג הגינה עם דק אלגנטי עשוי עץ ויש שבוחרים אפשרויות אחרות. באמצעות קוריאן ניתן גם לעצב ולשדרג את האזור שמחוץ לבית. למשל, יש שבוחרים להשתמש בקוריאן לציפוי קירות חיצוניים בכדי להעניק למבנה מראה חזותי מרשימה ולהוסיף לעמידותו. גם בגינה ניתן להתקין משטחי קוריאן, יש שרואים לנכון לבנות משטח קוריאן ליד המנגל או איזור האכילה והאירוח. משטחים אלו בעלי מראה מרשים ויוקרתי, מושכים את העין ומעניקים לחלל אווירה חדשנית ומתקדמת. כמו כן, משטחי קוריאן משתלבים נהדר על חללים חיצוניים כמו גינה או חצר, ניתן להתאימם לכל רהיטי הגינה והצמחייה שסביב.

עיצוב הבית באמצעות קוריאן – איך עושים את זה?

העבודה עם הקוריאן נוחה. זהו חומר שנוח לעבודה עמו ולייצר ממנו דגמים וצורות שונות. חיתוך הקוריאן אפשרי ונוח אך יש לבצע זאת במיומנות. על מנת לשדרג את המראה של החדר או הסביבה, תוכלו להוסיף משטחי קוריאן לשימושים שונים. המשטחים מגיעים בצבעים שונים, קל מאוד לנקות אותם והתחזוקה איננה מצריכה רבות. על מנת שתוכלו לבחור את המשטח המתאים לכם, וודאי תחילה לאיזו מטרה הוא מיועד וכך תוכלו להכניס את ביתכם יוקרתיות ואיכות בעת אחת.

חברת קוריאן שיק בע"מ עוסקת בעיצוב קוריאן מזה שנים רבות ומייצרת מגוון רחב של מוצרים מקוריאן. פניה לחברת קוריאן תקדם אתכם לקראת מראה עיצובי חדשני ומיוחד ותותיר אתכם מרוצים ושבעי רצון מהשדרוג החדש.