מציאות הדיוק בישראל אמנם אינה פשוטה אך לעתים אפשר למצוא מציאות של ממש במחירים הוגנים. אם אתם מחפשים דירות למכירה באזור המרכז יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת כדי לעשות את הקנייה הכי נבונה שיש. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על חיפוש וקניית דירה.

יש כמה דרכים להוזיל את הקנייה

כל אחד מאיתנו חולם על דירה משלו כאשר ההבדל בין אנשים שמחליטים להשכיר דירה ואנשים שחולמים לקנות דירה הוא בעיקר עניין היישום. לעתים קשה מאוד ליישם את הרעיון הזה ואפשר אפילו לומר להגשים את החלום, ולהתחיל את כל התהליך של חיפוש דירות למכירה, בירורים על משכנתא וכולה. המחיר גבוה מאוד אך בכל זאת יש כמה דרכים להוזיל את הקנייה אפילו אם תרכשו בית או דירה באזור המרכז. אחת מן האפשרויות היא לשפת את המטבח אחרי שתרכשו את הדירה, כלומר לקנות דירה שאינה משופצת ואינה ראויה לאיכות החיים שאתם רוצים. כמה זה באמת יכול לחסוך?

כמה עולה דירה לא משופצת?

המחיר של דירות לא משופצות יכול להישמע לכם בכל זאת גבוה אך תזכרו שאחרי שתשפצו את הדירה ובעיקר א המטבח, שיכול לשנות לחלוטין את כל עיצוב וערך הבית, היא תהיה שווה הרבה יותר, אפילו יותר  מאשר המחיר הקודם שלה יחד עם המחיר שהשקעתם בשיפוץ המטבח. אם אתם מחפשים דירות למכירה בקריית אונו אתם יכולים למצוא דירות ב-2.5 מיליון שקלים עד 3 מיליון שקלים, כאשר אנו מדברים על דירה 4 או 5 חדרים, כאשר דירה עם מטבח לא משופץ יכולה לעלות אפילו פחות מ-2 מיליון. כמובן שעל טווח המחירים הרחב הזה משפיעים עוד פרמטרים אך בגדול זה רעיון נפלא לחסוך.

כיצד תורם שיפוץ המטבח?

יש סיבה מדוע חלק גדול מהשיפוצים בבית מתבצעים במטבח. גם כאשר משפצים אזור אחר בבית משפצים גם את המטבח, או שכאשר מחליטים לשפץ את המטבח מחליטים על הדרך לשפץ גם חלקים אחרים בבית. הסיבה הראשונה מדוע המטבח הוא אזור כל כך חשוב בבית הוא המיקום שלו. בעיצוב הבית הישראלי המטבח כמעט תמיד יהיה באותו החלל עם הסלון וכך למעשה העיצוב שלו משפיע על הבית כולו. כמו כן המטבח הוא אזור שיכול להיות משמעותי מאוד בעיצוב שלו גם בגלל הפרטים הרבים שיש בו. יש בו ארונות רבים ומוצרי חשמל רבים וזו הזדמנות נהדרת לעיצוב יצירתי שישנה את הכול.

שיפוץ המטבח ישנה את הכול

אם אתם מחפשים דירות למכירה בקריית אונו אתם יכולים לרכוש דירה שאינה משופצת ולשפץ אותה. הערך של הנכס יעלה משמעותית ואתם יכולים להרוויח את אחת הדירות הכי טובות שיש במחיר מציאה. אמנם שיפוץ המטבח נשמעת לכם כמו משימה ארוכה ומייגעת אך היא יכולה אפילו להיות מהנה ובוודאי התוצאה, דירה חדשה ומשופצת, תהיה אחד הדברים הכי טובים שקרו לכם.