בית כולל מספר חללים בתוכו כשלכל אחד יש את הייחודיות שלו. אחד החללים החשובים בבית הוא חדר האמבטיה, מקום אליו אנו מגיעים בסוף היום ורק רוצים לשטוף מעלינו את כל מה שעבר עלינו. חדר אמבטיה הוא חדר פינוקים, חדר בו אנו מתרווחים ומתרגעים ונהנים מכל רגע ולכן הוא חייב להיות מעוצב ונקי, אסתטי ומזמין. אם אתם עומדים בפני בניית בית ומתלבטים לגבי האבזור שלו או אם אתם חושבים על חידוש אמבטיה קיימת, אתם צריכים לשמוע על שיש קוריאן לאמבטיה.

הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים שיש לאמבטיה.

מהו שיש קוריאן?

משטחי קוריאן אלו משטחים אקריליים, משטחים עם ציפוי קשיח ובלתי חדיר אשר עשויים מהידראט אלומינה ופולימר אקרילי. המשטחים הללו בשימוש לציפוי משטחי עבודה ולא רק משטחי עבודה אלא גם ציפוי אמבטיה שצריך להיות בלתי חדיר בעיקר בסביבה שיש בה מים ואדים.

משטחי קוריאן לאמבטיה מיוצרים בכמה עוביים שונים וכשהם משמשים למשטח עבודה הם מונחים בתוספת של MDF בכדי לקבל את העובי הרצוי. המשטחים האקריליים הללו הם משטחים גמישים שיכולים להיות מותאמים למקומות שונים שמצריכים תנאי עבודה מיוחדים.

שיש קוריאן לאמבטיה

שיש קוריאן לאמבטיה בעל מראה יוקרתי

שיש קוריאן הינו שיש סינתטי, שיש שהוא אבן גולמית שעוברת חיתוך ועיבוד מינימלי.

אחד היתרונות של שיש קוריאן לאמבטיה הוא שהוא בעל מראה יוקרתי כך שהוא מתאים לשימושים רבים בהם ריצוף ואריחים לקירות, משטחי עבודה למטבח ובעיקר, לקבלת מראה אמבטיה יוקרתי ומיוחד.

עוד יתרון משמעותי שיש לו הוא הגמישות שלו. זהו חור חזק אך כזה שניתן לעבוד איתו מה שאומר שהוא חומר שניתן לעצב בעיצובים שונים כך לדוגמא ניתן לייצר ממנו גם כיורים וליצור רצף עיצובי לאמבטיה, ניתן ליצור נישות לחדר האמבטיה ועוד.

שיש קוריאן הוא גם שיש שעמיד לחומרי ניקוי וברמת העיקרון ניתן לנקות אותו עם חומרים כמו אקונומיקה, אם כי מומלץ להתייעץ לפני כן עם הספק ומה שבטוח הוא שלא כדאי לעשות שימוש רב מידי בחומרי ניקוי חריפים לייתר בטחון.

אם אתם שוקלים האם להכניס שיש קוריאן לחדר האמבטיה שלכם כדאי שתתוודעו ליתרונות שלו. חשוב לבחור חברה מקצועית ורצינית ובעיקר כזו שיש לה ניסיון רב בתחום, שתוכל לייעץ לכם לגבי סוג ועיצוב בכדי שתעשו את הבחירה הטובה ביותר. חשוב שתדעו גם איך לטפל בשיש ואיך לשמור אותו עמיד לאורך שנים והדבר הנכון ביותר בשביל למצוא את הספק והמתקין בטובים ביותר הוא פשוט לבקש המלצות.

אין ספק שחדר אמבטיה עם שיש קוריאן הוא חדר אמבטיה מהודר, חדר אמבטיה שמשדר יוקרה והדר למרות שהוא שיש סינתטי. שיש קוריאן יכול להתאים לכל כיס ויחד עם ההוצאות האחרות במהלך שיפוץ הוא נחשב להוצאה סבירה במיוחד שכמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו.