אחד האתגרים הגדולים יותר בעת תכנון ושיפוץ הבית מחדש הוא – עיצוב מטבח, שהרי מטבח הוא למעשה גולת הכותרת בכל בית וממוקם בבתים מודרניים במקום בולט ומרכזי, אך לבל נשכח כי השהות במטבח חייבת להיות נוחה ופרקטית וכוללת בתוכה את מיטב הטרנדים האחרונים, על מנת שתחושו נוחות רבה בעל הבישול במטבח.

כאשר מדברים על מטבחים מעוצבים בסגנון מודרני, נראה כי העיצוב חייב לשדר את מיטב הטרנדים האחרונים, אם זה מבחינת בחירת שיש מודרני מסוג קוריאן, ארונות מטבח העשויים מחומרים איכותיים ובצבעים עדכניים, מוצרי פרזול מרשימים, מגירות רחבות לסכו"ם ואביזרי בישול ואפייה, כיורים מרווחים, משטחי עבודה גדולים וכמובן טאצ'ים קטנים שיוכלו לשדרג לכם את החלל באורך פלא.

עיצוב מטבחים מודרניים - קווים כלליים בחלל

מטבחים מודרניים למעשה נראים בעצם כמו אולם תצוגה מרשים בו חשוב על כל פרט ופרט, אך ברוב המקרים ישנו קו אחד נקי המשדר יוקרה לצד פרקטיקה ונוחות לבעלי הבית. בעיצוב זה, אין מקום לעץ מגושם כמו במטבחים הכפריים והאיטלקיים וודאי לא לארונות עם ידיות עגולות ופינות דלתות מעוגלות אשר נראות כאילו נגר שייף אותם. למעשה הקו הוא - סימטרי, חד, מדויק ובעל אמרה קלאסית.

על מנת לקבל קו קלאסי מבריק, תוכלו לשלב את חומר הקוריאן שהוא חומר מודרני וחדשני אותו ניתן לראות משולב בצורה חכמה במטבחים מודרניים. למעשה, מדובר בחומר שיקי המשלב בתוכו את העמידות הדרושה למשטחי עבודה במטבח והוא בעל מקרה חיצוני נעים לעין וגם למגע. חומר קוריאן משלב בתוכו את התכונות החשובות ביותר למטבח שלכם שהם: חוזק ויופי, וזאת על ידי המורכבות של החומר שעשוי מפולימר אקרילי והידראט אלומינה.

מה לגבי צבעים במטבחים מודרניים?

מטבחים מודרניים הם למעשה העתיד של תחום המטבחים ולכן הצבעים בהם יהיו דומיננטיים ולרוב בהירים כמו – גווני לבן מבריק, אפור מטאלי, שחור מבריק או שילוב של כמה צבעים יחד, אך כמובן בטוב טעם ובשילוב נכון. במטבחים מודרניים, לא תמצאו גווני עץ ובטח שלא ידיות ברזל בפרזולים שונים, אלה יותר צבעים אחידים ודומיננטיים.

לצפייה בקטלוג מטבחים מבוססים קוריאן>> משטחי קוריאן למטבח.