אם אתם מחפשים חומר גלם שיהיה דקורטיבי, אך מצד שני גם אטום לנוזלים, כדאי כי תתעניינו לגבי משטחי קוריאן. זהו חומר מהפכני בשל סגולותיו הרבות, נעים למגע ועוצמתי. הוא מיועד לחיפוי של משטחים, קירות פנימיים ואפילו חיצוניים, היות והוא עמיד וחזק לשנים רבות.

מעצבים רבים ואדריכלים נחשפו בשנים האחרונות ליופיו המרהיב, למגע החלק ולמראה היוקרתי ובנוסף לעמידות ולחוזק שלו, מה שהביא אותם להשתמש בקוריאן לעיצובים השונים שהם ביצעו, אם בבתים פרטיים, משרדים או בתי עסק. ישנם אמנים העושים שימוש עם קוריאן גם בעיצוב ובנייה של כיורים, אמבטיות, שולחנות ועוד. ללא ספק, חומר גלם זה תפס חזק בשנים האחרונות כאשר חומר זה, משלב אסטטיות ברמת גימור גבוהה.

למי שאינו יודע, בניגוד למשטחים אחרים כגון אבן קיסר, שיש טבעי ועוד, משטחי העושיים קוריאן, מגיעים ללא תפר וביחידה אחת ולכן המראה של משטחים אלה הינו מושלם. שילוב היופי, המגע העיצוב יחד עם העובדה שהם אינן סופחים אליהם נוזלים, גרם ליצרני חיפויי קירות להשתמש בחומר גלם זה, לחיפוי ואיטום קירות פנימיים וחיצוניים, מה שמקנה אטימות נגד רטיבות ויוקרה לפנים וחוץ הבית, מה שלבטח יעלה את ערכו.

דגש מיוחד על קירות הבית באמצעות חיפוי קוריאן

בעלי בתים רבים, מעוניינים באיטום מוחלט של הקירות, איטום גגות ובדיקתו בכל שנה, כך שלא יחדרו מים לקירות הבית, יגרמו ללחות ועובש ויהרסו אותם ואת המבנה בכלל. קיר סדוק מקנה מראה מוזנח ולא אסטטי וכן, הלחות שחודרת בו גורמת גם לנזק בריאותי בדרכי הנשימה והבית אינו מבודד כמו שצריך. חיפוי קירות, הינו למעשה מעטה ששומר על הקיר ויגן עליו מצד אחד אך מצד שני, העיצוב של הקיר, ימשוך תשומת לב. אם החלטתם לבחור בסוג של קוריאן לקירות והבית שלכם. יש להבחין בין סוגי הקירות שאתם מעוניינים לחפות וכן אם מדובר על הקירות החיצוניים של הבית, תזכו לחיפוי עמיד במיוחד בפני תנאי מזג האוויר וחדירת רטיבות בימי החורף הגשומים , כך שביתכם יהיה מוגן ומעוצב גם יחד.

חומר מעוצב עמיד בפני מים ושריפות- יעיל לחיפוי קירות

בעצם, בהשוואה לשאר המשטחים בשוק, אם חברון, קיסר ושיש גרניט. קוריאן הינו חומר גלם מבין החזקים והעמידים לשנים רבות, חומר זה, אינו מתקלף, דוהה או נשרט. הקוריאן  הוא אינו רעיל ואינו גורם לתגובות אלרגיות. במקרה חלילה של שריפה, לקוריאן ישנם מאפיינים כמו של חומר האלומיניום,  מדובר על תרכובת כימית המכילה מים שאינה משחררת מולקולה אחת של גז כימי.

יש לציין כי בשנים האחרונות, חיפוי קירות פנימיים וכן חיפוי קירות חיצוניים המקנים יופי והגנה מפני רטיבות, הפכו לטרנד שנראה יותר ויותר בבתים הפרטיים ובנייני מגורים. כמובן גם שמדובר במטבח, משטחי קוריאן למטבח מקנים יופי, הגנה ומשדרגים את החלל.

כאשר מבצעים חיפוי קירות באמצעות משטחי קוריאן, אין צורך של השלמה לאיטום בקירות החיצוניים והוא גורם גם לבידוד וגם לאיטום באיכות הגבוהה ביותר.